Manchester 2018 World Taekwondo Grand Prix

Match Results

Weight category
F Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 12:16 PTF HADIPOUR SEIGHALANI Armin
IRI
SF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 14:8 PTF VICENTE YUNTA adrian
ESP
SF Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 15:17 PTF HADIPOUR SEIGHALANI Armin
IRI
QF Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 21:5 PTF MELO Paulo
BRA
QF Men -58kg
ESP
VICENTE YUNTA adrian 8:8 SUP BRAGANCA Rui
POR
QF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 42:29 PTF HANPRAB Tawin
THA
QF Men -58kg
IRI
HADIPOUR SEIGHALANI Armin 24:10 PTF DELL'AQUILA Vito
ITA
R16 Men -58kg
IRI
HADIPOUR SEIGHALANI Armin 23:12 PUN SAWEKWIHAREE Ramnarong
THA
R16 Men -58kg
UKR
MALCHENKO Taras 13:25 PTF HANPRAB Tawin
THA
R16 Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 14:17 PTF VICENTE YUNTA adrian
ESP
R16 Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 31:25 PTF JANG Jun
KOR
R16 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 5:1 WDR BINEV Kaloyan
BUL
R16 Men -58kg
ITA
DELL'AQUILA Vito 32:22 PTF ARTAMONOV Mikhail
RUS
R16 Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 26:13 PTF KHALIL Safwan
AUS
R16 Men -58kg
IRL
WOOLLEY Jack 23:30 PTF MELO Paulo
BRA
R32 Men -58kg
RUS
DENISOV Stanislav 19:23 PTF SAWEKWIHAREE Ramnarong
THA
R32 Men -58kg
IRL
WOOLLEY Jack 44:31 PTF LEWIS Bailey
AUS
R32 Men -58kg
MDA
DIMITROV Stepan 6:22 PTF JANG Jun
KOR
R32 Men -58kg
GBR
HAIDER Hassan 17:18 PTF MALCHENKO Taras
UKR
R32 Men -58kg
ITA
DELL'AQUILA Vito 28:15 PTF KAMA Moustapha
SEN
R32 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 5:1 WDR FAKINOS Eleftherios
GRE
R32 Men -58kg
BRA
MELO Paulo 20:19 PTF RODRIGUEZ Cesar
MEX
R32 Men -58kg
EGY
NABIL Moaz 6:11 PTF KHALIL Safwan
AUS
R32 Men -58kg
BUL
BINEV Kaloyan 10:10 GDP NAVARRO Carlos
MEX
R32 Men -58kg
IRI
HADIPOUR SEIGHALANI Armin 23:11 PTF SUZUKI Sergio
JPN
R32 Men -58kg
ESP
VICENTE YUNTA adrian 36:19 PTF LAACHRAOUI Mourad ABDEL M.
BEL
R32 Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 24:16 PTF MAGOMEDOV Gashim
AZE
R32 Men -58kg
MDA
DIMITROV Vadim 16:31 PTF HANPRAB Tawin
THA
R32 Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 26:13 PTF VILLA Damian
USA
F Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 11:7 WDR HOSSEINI Mirhashem
IRI
SF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 30:12 PUN KETBI Si Mohamed
BEL
SF Men -68kg
IRI
HOSSEINI Mirhashem 19:16 PTF SINDEN Bradly
GBR
QF Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 41:20 PTG CALLAND Josh
GBR
QF Men -68kg
RUS
TCAKOEV Sarmat 5:9 PTF KETBI Si Mohamed
BEL
QF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 19:11 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
QF Men -68kg
JOR
ABUGHAUSH Ahmad 27:30 GDP HOSSEINI Mirhashem
IRI
R16 Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 34:16 PUN YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl
IRI
R16 Men -68kg
BUL
DALAKLIEV Vladimir 10:20 PTF CALLAND Josh
GBR
R16 Men -68kg
BEL
KETBI Si Mohamed 24:11 PTF BRECIC Lovre
CRO
R16 Men -68kg
SLO
PANTAR Jure 2:15 PUN TCAKOEV Sarmat
RUS
R16 Men -68kg
GBR
MCNEISH Christian 8:16 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
R16 Men -68kg
JOR
ABUGHAUSH Ahmad 29:15 PTF PONTES Edival
BRA
R16 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 21:1 PTG MAMMADOV Mahammad
AZE
R16 Men -68kg
IRI
HOSSEINI Mirhashem 19:16 RSC KIM Seok-bae
KOR
R32 Men -68kg
GBR
MCNEISH Christian 29:8 PTG AFONCZENKO Thomas
AUS
R32 Men -68kg
ESP
GONZALEZ BONILLA Joel 10:11 PTF PANTAR Jure
SLO
R32 Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 24:4 PTG BHAT Siddhartha King
CAN
R32 Men -68kg
CHI
MORALES Ignacio 4:20 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
R32 Men -68kg
FRA
CHELLAMOOTOO Dylan 9:25 PTF KIM Seok-bae
KOR
R32 Men -68kg
GBR
CALLAND Josh 19:13 PTF ACHAB Jaouad
BEL
R32 Men -68kg
BRA
PONTES Edival 40:32 PTF ANDRUN RAZIC Deni
CRO
R32 Men -68kg
RUS
TCAKOEV Sarmat 9:3 PTF TAGHIZADE Aykhan
AZE
R32 Men -68kg
AZE
MAMMADOV Mahammad 7:4 GDP MININ Konstantin
RUS
R32 Men -68kg
BUL
DZHORDZHEV Mitko 9:17 PTF BRECIC Lovre
CRO
R32 Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 9:15 PTF HOSSEINI Mirhashem
IRI
R32 Men -68kg
JOR
ABUGHAUSH Ahmad 29:13 PTF ZAOUIA Fahd
NED
R32 Men -68kg
BEL
KETBI Si Mohamed 13:9 PTF NAVA Ruben
MEX
R32 Men -68kg
BUL
DALAKLIEV Vladimir 15:12 PTF RECBER Hakan
TUR
R32 Men -68kg
GRE
CHAMALIDIS Konstantinos 8:22 PTF YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl
IRI
F Men -80kg
GBR
SANSUM Damon 7:22 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
SF Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 8:15 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
SF Men -80kg
GBR
SANSUM Damon 9:9 WDR EISSA Seif
EGY
QF Men -80kg
ESP
QUESADA BARRERA Daniel 10:11 PTF SANSUM Damon
GBR
QF Men -80kg
ESP
MARTINEZ GARCIA Raul 9:4 PTF KHRAMTCOV Maksim
RUS
QF Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 6:4 GDP KOTKOV Anton
RUS
QF Men -80kg
EGY
EISSA Seif 7:5 GDP COOK Aaron
GBR
R16 Men -80kg
USA
ISHIDA Jaysen 15:17 GDP COOK Aaron
GBR
R16 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 16:11 PTF BOTTA Roberto
ITA
R16 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Maksim 2:3 PTF KOTKOV Anton
RUS
R16 Men -80kg
GBR
SANSUM Damon 13:11 PTF FERREIRA Julio
POR
R16 Men -80kg
EGY
EISSA Seif 9:7 PTF ELSHARABATY Saleh
JOR
R16 Men -80kg
ESP
MARTINEZ GARCIA Raul 17:10 PTF RAHIMI Thomas
USA
R16 Men -80kg
CIV
CISSE Cheick Sallah 6:8 PTF QUESADA BARRERA Daniel
ESP
R16 Men -80kg
TUR
SARI Yunus 7:19 PTF KHRAMTCOV Maksim
RUS
R32 Men -80kg
USA
ISHIDA Jaysen 11:5 PTF MARTON Jack
AUS
R32 Men -80kg
CAN
PARK Andrew 8:20 PTF KOTKOV Anton
RUS
R32 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 19:6 PTF TELIKOSTOGLOU Apostolos
GRE
R32 Men -80kg
ESP
QUESADA BARRERA Daniel 23:18 PTF GUELEC Tahir
GER
R32 Men -80kg
EGY
EISSA Seif 7:4 GDP HOLUBOWICZ Karol
POL
R32 Men -80kg
PUR
BARBOSA Elvis 0:21 PTG COOK Aaron
GBR
R32 Men -80kg
NOR
ASP John 2:12 PTF FERREIRA Julio
POR
R32 Men -80kg
TUR
SARI Yunus 18:17 PTF CORTEN Nicholas Stefan S.
BEL
R32 Men -80kg
Mar
KAJJI anas 6:24 PTF RAHIMI Thomas
USA
R32 Men -80kg
GBR
SANSUM Damon 16:7 PTF CHAVES João Pedro
BRA
R32 Men -80kg
JOR
ELSHARABATY Saleh 11:4 PTF ORDEMANN Richard Andre
NOR
R32 Men -80kg
KOR
KIM Hun 11:15 PTF RAFALOVICH Maksim
UZB
R32 Men -80kg
ITA
BOTTA Roberto 21:10 PTF LIZARRAGA Rene
MEX
R32 Men -80kg
ESP
MARTINEZ GARCIA Raul 16:8 PTF CHEN Linglong
CHN
F Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 7:6 PTF IN Kyo-don
KOR
SF Men +80kg
CHN
SUN Hongyi 7:11 PTF IN Kyo-don
KOR
SF Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 15:12 PTF MARDANI Sajjad
IRI
QF Men +80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 27:33 PTF SUN Hongyi
CHN
QF Men +80kg
TUR
ATESLI Emre Kutalmis 8:9 PTF IN Kyo-don
KOR
QF Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 17:9 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
QF Men +80kg
CRO
GOLEC Vedran 4:8 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R16 Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 14:12 GDP ZHAPAROV Ruslan
KAZ
R16 Men +80kg
BIH
SEGEDIN DINKO 2:5 PTF SUN Hongyi
CHN
R16 Men +80kg
KAZ
DUISEBAY Smaiyl 7:13 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R16 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 13:17 PTF ATESLI Emre Kutalmis
TUR
R16 Men +80kg
BRA
SIQUEIRA Maicon 9:10 PTF IN Kyo-don
KOR
R16 Men +80kg
MEX
SANSORES Carlos 15:16 PTF GOLEC Vedran
CRO
R16 Men +80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 13:12 PTF SALAZAR Bryan
MEX
R16 Men +80kg
USA
LAMBDIN Stephen 10:12 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
R32 Men +80kg
BRA
CEZáRIO FELIX Guilherme 11:16 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R32 Men +80kg
UZB
SHOKIN Dmitriy 3:7 PTF SANSORES Carlos
MEX
R32 Men +80kg
USA
LAMBDIN Stephen 7:3 PTF HATOWSKI Piotr
POL
R32 Men +80kg
FRA
EL YAZIDI Omar 7:8 SUP SALAZAR Bryan
MEX
R32 Men +80kg
FRA
HERY Tuarai 7:16 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
R32 Men +80kg
RUS
KUZNETSOV Roman 0:0 WDR MUHAMMAD Lutalo
GBR
R32 Men +80kg
AZE
AZIZOV Ramin 2:8 PTF GOLEC Vedran
CRO
R32 Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 14:16 GDP SEGEDIN DINKO
BIH
R32 Men +80kg
CIV
GBANE Seydou 0:12 PTF ZHAPAROV Ruslan
KAZ
R32 Men +80kg
BRA
SIQUEIRA Maicon 16:12 PTF STEWART Jordan
CAN
R32 Men +80kg
TUR
ATESLI Emre Kutalmis 23:5 PTF ROS GÓMEZ Daniel
ESP
R32 Men +80kg
KAZ
DUISEBAY Smaiyl 6:4 PTF KATTAN Hamza
JOR
R32 Men +80kg
CHN
SUN Hongyi 10:8 PTF BACHMANN Alexander
GER
R32 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 31:11 PTG ÜNLÜSOY Cem
GER
F Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 11:0 PTF KIM So-hui
KOR
SF Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 13:15 PTF KIM So-hui
KOR
SF Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 27:10 PTF HUNG Yu Ting
TPE
QF Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 28:8 PTG TAN Xueqin
CHN
QF Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 24:21 PTF KIM So-hui
KOR
QF Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 7:9 GDP YAMADA Miyu
JPN
QF Women -49kg
TPE
HUNG Yu Ting 17:15 PTF TOMIC Kristina
CRO
R16 Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 29:13 PTF CHARANAWAT Napaporn
THA
R16 Women -49kg
TPE
HUNG Yu Ting 10:9 PTF AGRIS Zeliha
TUR
R16 Women -49kg
CHN
TAN Xueqin 17:9 PTF ROMOLDANOVA Iryna
UKR
R16 Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 17:8 PTF KOUTTOUKI Kyriaki
CYP
R16 Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 18:2 PTF IGUMENOVA Svetlana
RUS
R16 Women -49kg
ESP
PALMER SOLER Blanca 1:6 PTF TOMIC Kristina
CRO
R16 Women -49kg
SRB
STANKOVIC Vanja 0:10 PTF YAMADA Miyu
JPN
R16 Women -49kg
CHN
WENREN Yuntao 7:19 PTF KIM So-hui
KOR
R32 Women -49kg
RTA
POURYOUNES LANGEROUDI Dina 2:16 PTF WENREN Yuntao
CHN
R32 Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 10:9 PTF TANG SING Iris
BRA
R32 Women -49kg
CZE
HRONOVA Dominika 14:19 PTF KOUTTOUKI Kyriaki
CYP
R32 Women -49kg
CAN
YONG Yvette Hui Hua 4:7 PTF HUNG Yu Ting
TPE
R32 Women -49kg
THA
CHARANAWAT Napaporn 20:0 PTG REIS Talisca
BRA
R32 Women -49kg
GBR
MOORE Maddison 14:17 PTF TAN Xueqin
CHN
R32 Women -49kg
FRA
MUSTAPHA Hajer 4:15 PTF ROMOLDANOVA Iryna
UKR
R32 Women -49kg
ESP
LAGUNA PEREZ Irene 2:14 PTF AGRIS Zeliha
TUR
R32 Women -49kg
RUS
IGUMENOVA Svetlana 5:2 PTF ABDELSALAM Nour
EGY
R32 Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 9:3 PTF SMITH Jordyn
GBR
R32 Women -49kg
FRA
AZIEZ Yasmina 11:18 PTF PALMER SOLER Blanca
ESP
R32 Women -49kg
SRB
STANKOVIC Vanja 15:6 PTF COULIBALY Bouma Ferimata
CIV
F Women -57kg
GBR
JONES Jade 11:4 PTF ZHOU Lijun
CHN
SF Women -57kg
CHN
ZHOU Lijun 4:1 PTF ASEMANI Raheleh
BEL
SF Women -57kg
GBR
JONES Jade 17:4 PTF PARK Skylar
CAN
QF Women -57kg
BEL
ASEMANI Raheleh 10:9 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
QF Women -57kg
GBR
JONES Jade 9:6 PTF TARVIDA Inese
LAT
QF Women -57kg
TUR
ILGUN Hatice Kubra 8:12 PTF ZHOU Lijun
CHN
QF Women -57kg
CAN
PARK Skylar 9:4 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
R16 Women -57kg
LAT
TARVIDA Inese 2:0 PTF TARVIDA Jolanta
LAT
R16 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 2:5 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
R16 Women -57kg
CHN
ZHOU Lijun 11:7 PTF CALVO GOMEZ Marta
ESP
R16 Women -57kg
GBR
JONES Jade 10:5 PTF LO Chia-ling
TPE
R16 Women -57kg
BEL
ASEMANI Raheleh 10:9 SUP CARSTENS SALCEDA Carolena
PAN
R16 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 16:13 GDP ADAMKIEWICZ Patrycja
POL
R16 Women -57kg
FIN
MIKKONEN Suvi 9:19 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
R16 Women -57kg
TUR
ILGUN Hatice Kubra 13:12 PTF VULETIC Bruna
CRO
R32 Women -57kg
CYP
PILAVAKI Despina 2:16 PTF CALVO GOMEZ Marta
ESP
R32 Women -57kg
LAT
TARVIDA Jolanta 21:11 PTF FOLGMANN Madeline
GER
R32 Women -57kg
THA
HARNSUJIN Phannapa 8:9 GDP VULETIC Bruna
CRO
R32 Women -57kg
GER
NOTHAFT Roxana 3:16 PTF ASEMANI Raheleh
BEL
R32 Women -57kg
BEL
CRAEN Indra 6:7 PTF ADAMKIEWICZ Patrycja
POL
R32 Women -57kg
CHN
ZHOU Lijun 12:4 PTF CHAMBERS Aziza
USA
R32 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 3:2 PTF CUNHA Joana
POR
R32 Women -57kg
JPN
HAMADA Mayu 22:23 PTF MIKKONEN Suvi
FIN
R32 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 9:2 PTF GARCIA ROMERO Tania
ESP
R32 Women -57kg
GBR
JULIEN Kyla 11:13 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
R32 Women -57kg
BRA
ARAUJO Rafaela 5:15 PTF LO Chia-ling
TPE
R32 Women -57kg
LAT
TARVIDA Inese 8:0 PTF KOTSIS Edina
HUN
R32 Women -57kg
PAN
CARSTENS SALCEDA Carolena 16:12 PTF RADMILOVIC Aleksandra
SRB
F Women -67kg
GBR
WILLIAMS Lauren 15:10 PTF JELIC Matea
CRO
SF Women -67kg
MEX
TAMEZ Victoria 7:25 PTF WILLIAMS Lauren
GBR
SF Women -67kg
CRO
JELIC Matea 5:0 PTF TATAR Nur
TUR
QF Women -67kg
MEX
TAMEZ Victoria 4:3 PTF WAHBA Hedaya
EGY
QF Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 8:13 PTF TATAR Nur
TUR
QF Women -67kg
UKR
TETEREVIATNYKOVA Tetiana 10:20 PTF WILLIAMS Lauren
GBR
QF Women -67kg
USA
MCPHERSON Paige 8:11 PTF JELIC Matea
CRO
R16 Women -67kg
KOR
KIM Jan-di 12:25 PTF JELIC Matea
CRO
R16 Women -67kg
USA
MCPHERSON Paige 21:1 PTG GODEL-CHELMECKA Anika
POL
R16 Women -67kg
KOR
OH Hyeri 17:21 GDP TAMEZ Victoria
MEX
R16 Women -67kg
GER
KOERNDL Vanessa 10:19 PTF TATAR Nur
TUR
R16 Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 4:3 PTF TURSUNKULOVA Nigora
UZB
R16 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 8:9 PTF TETEREVIATNYKOVA Tetiana
UKR
R16 Women -67kg
JOR
AL-SADEQ Julyana 20:22 PUN WILLIAMS Lauren
GBR
R16 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 3:8 PTF WAHBA Hedaya
EGY
R32 Women -67kg
MDA
CIUCHITU Ana 4:11 PTF TURSUNKULOVA Nigora
UZB
R32 Women -67kg
CRC
ALVARADO Katherine 1:6 PTF KOERNDL Vanessa
GER
R32 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 6:5 PTF TITONELI Milena
BRA
R32 Women -67kg
KOR
KIM Jan-di 21:0 PTG REFAEI Rewan
EGY
R32 Women -67kg
SLO
LEMAJIC Dunja 5:7 PTF JELIC Matea
CRO
R32 Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 11:6 PTF ZHANG Mengyu
CHN
R32 Women -67kg
UKR
TETEREVIATNYKOVA Tetiana 6:2 PTF KHAN Polina
RUS
R32 Women -67kg
CZE
JIRANKOVA Iveta 3:6 PTF TAMEZ Victoria
MEX
R32 Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 14:7 PTF FUREDI Rebeka
HUN
R32 Women -67kg
USA
MCPHERSON Paige 20:0 PTG DUNBAVIN Molly
GBR
R32 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 5:2 PTF TURUTINA Yulia
RUS
R32 Women -67kg
BEL
ROEBBEN Laura Petra S. 6:30 PTG WILLIAMS Lauren
GBR
R32 Women -67kg
CAN
KRAAYEVELD Ashley 6:11 PTF AL-SADEQ Julyana
JOR
R32 Women -67kg
UKR
YAKOVLEVA Dar'ya 3:13 PTF GODEL-CHELMECKA Anika
POL
F Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 4:6 PTF ZHENG Shuyin
CHN
SF Women +67kg
CHN
GAO Pan 2:7 PTF ZHENG Shuyin
CHN
SF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 22:5 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
QF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 16:13 PTF ACOSTA Briseida
MEX
QF Women +67kg
CHN
GAO Pan 19:10 PTF TEPAVAC Ana
SRB
QF Women +67kg
TUR
KUS Nafia 8:10 PTF ZHENG Shuyin
CHN
QF Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 8:9 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R16 Women +67kg
TUR
BULUT Sude 1:2 PTF ZHENG Shuyin
CHN
R16 Women +67kg
GBR
MCGOWAN Rebecca 8:19 PTF GAO Pan
CHN
R16 Women +67kg
TUR
KUS Nafia 15:14 PTF LEE Da-bin
KOR
R16 Women +67kg
PUR
WEEKES Crystal 4:10 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R16 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 14:6 PTF SCHNEIDER Yanna
GER
R16 Women +67kg
AUT
JAHL Marlene 1:16 PTF ACOSTA Briseida
MEX
R16 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 24:11 PTF MUZYCHKA Olga
RUS
R16 Women +67kg
SRB
TEPAVAC Ana 4:1 PTF TRAORE Aminata Charlene
CIV
R32 Women +67kg
CIV
TRAORE Aminata Charlene 14:9 PTF GALLOWAY Jackie
USA
R32 Women +67kg
CHN
GAO Pan 12:6 PTF GAO Pan
CHN
R32 Women +67kg
CRO
POLE Doris 3:18 PTF LEE Da-bin
KOR
R32 Women +67kg
TUR
KUS Nafia 7:0 PTF CASTRO BURGOS Cecilia
ESP
R32 Women +67kg
BRA
GALACHO Raphaella 0:2 PTF WEEKES Crystal
PUR
R32 Women +67kg
CRO
RADOS Iva 8:10 PTF JAHL Marlene
AUT
R32 Women +67kg
GER
HADZIC Alema 2:11 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R32 Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 4:9 PTF MCGOWAN Rebecca
GBR
R32 Women +67kg
ITA
GIACOMINI Laura 1:2 PTF SCHNEIDER Yanna
GER
R32 Women +67kg
CAN
ILIESCO Nathalie 5:8 GDP MUZYCHKA Olga
RUS
R32 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 10:4 PTF MA Ting Hsia
TPE
R32 Women +67kg
BRA
SIQUEIRA Gabriele 6:8 GDP ACOSTA Briseida
MEX
R32 Women +67kg
SRB
TEPAVAC Ana 11:9 PTF VANDER-ZWALM Estelle
FRA
R32 Women +67kg
KAZ
DENIZ Cansel 7:8 PTF BULUT Sude
TUR