Roma 2019 World Taekwondo Grand Prix

Match Results

Weight category
F Men -58kg
KOR
JANG Jun 3:2 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
SF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 8:10 GDP JANG Jun
KOR
SF Men -58kg
RUS
ARTAMONOV Mikhail 3:4 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
QF Men -58kg
RUS
ARTAMONOV Mikhail 26:5 PTG DAGDELEN Deniz
TUR
QF Men -58kg
ITA
DELL'AQUILA Vito 5:10 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
QF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 15:9 PTF MAGOMEDOV Gashim
AZE
QF Men -58kg
KOR
JANG Jun 9:0 PTF BRAGANCA Rui
POR
R16 Men -58kg
ITA
FLECCA Antonio 2:3 PTF MAGOMEDOV Gashim
AZE
R16 Men -58kg
RUS
ARTAMONOV Mikhail 17:11 PTF NEFFATI Hedi
TUN
R16 Men -58kg
TUR
DAGDELEN Deniz 27:26 PTF WOOLLEY Jack
IRL
R16 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 13:12 PTF PLAZA HERNANDEZ BRANDON
MEX
R16 Men -58kg
MEX
RODRIGUEZ Cesar 7:26 PTG DELL'AQUILA Vito
ITA
R16 Men -58kg
MDA
DIMITROV Stepan 8:18 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
R16 Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 24:13 PTF POPOV Georgy
RUS
R16 Men -58kg
KOR
JANG Jun 23:15 PTF HANPRAB Tawin
THA
R32 Men -58kg
BEL
LAACHRAOUI Mourad ABDEL M. 9:11 PTF DAGDELEN Deniz
TUR
R32 Men -58kg
UZB
RASHITOV Ulugbek 8:25 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
R32 Men -58kg
GRE
FAKINOS Eleftherios 0:8 PTF HANPRAB Tawin
THA
R32 Men -58kg
MEX
RODRIGUEZ Cesar 8:3 PTF VILLA Damian
USA
R32 Men -58kg
KOR
JANG Jun 28:1 PTG KIM David
USA
R32 Men -58kg
UKR
MALCHENKO Taras 6:19 PTF DELL'AQUILA Vito
ITA
R32 Men -58kg
AZE
MAGOMEDOV Gashim 24:22 PTF SAWEKWIHAREE Ramnarong
THA
R32 Men -58kg
ITA
FLECCA Antonio 26:10 PTF RAPSOMANIKIS Dionysios
GRE
R32 Men -58kg
RUS
POPOV Georgy 12:8 PTF GUZMAN Lucas
ARG
R32 Men -58kg
RUS
ARTAMONOV Mikhail 24:9 PTF BINEV Kaloyan
BUL
R32 Men -58kg
MEX
PLAZA HERNANDEZ BRANDON 21:15 PTF HADIPOUR SEIGHALANI Armin
IRI
R32 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 14:5 PTF MELO Paulo
BRA
R32 Men -58kg
POR
COSTA Nuno 18:31 PTF WOOLLEY Jack
IRL
R32 Men -58kg
SEN
KAMA Moustapha 8:9 SUP DIMITROV Stepan
MDA
R32 Men -58kg
TUN
NEFFATI Hedi 20:16 PTF VICENTE YUNTA adrian
ESP
F Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 11:13 PTF HOSSEINI Mirhashem
IRI
SF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 13:6 PTF SINDEN Bradly
GBR
SF Men -68kg
IRI
HOSSEINI Mirhashem 17:7 PTF ZHAO Shuai
CHN
QF Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 17:15 GDP RECBER Hakan
TUR
QF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 9:8 SUP PEREZ POLO Javier
ESP
QF Men -68kg
CRO
BRECIC Lovre 7:28 PTG HOSSEINI Mirhashem
IRI
QF Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 7:5 PTF MININ Konstantin
RUS
R16 Men -68kg
BRA
PONTES Edival 10:11 PTF HOSSEINI Mirhashem
IRI
R16 Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 11:1 PTF CHAMALIDIS Konstantinos
GRE
R16 Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 8:3 PTF KETBI Si Mohamed
BEL
R16 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 12:8 PTF AHMADI Soroush
IRI
R16 Men -68kg
CRO
BRECIC Lovre 15:6 PTF GUTIERREZ Saul
MEX
R16 Men -68kg
RUS
MININ Konstantin 13:11 PTF ACHAB Badr
BEL
R16 Men -68kg
BUL
DZHORDZHEV Mitko 1:9 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
R16 Men -68kg
TUR
RECBER Hakan 23:12 PTF HUANG YU-JEN
TPE
R32 Men -68kg
ITA
BONACCORSO Luciano 10:15 PTF DZHORDZHEV Mitko
BUL
R32 Men -68kg
TUR
RECBER Hakan 19:16 GDP NAVA Ruben
MEX
R32 Men -68kg
TUR
KAVURAT Ferhat Can 11:18 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
R32 Men -68kg
IRI
AHMADI Soroush 11:9 PTF TCAKOEV Sarmat
RUS
R32 Men -68kg
RUS
MININ Konstantin 12:5 PTF ANDRUN RAZIC Deni
CRO
R32 Men -68kg
CAN
PARK Andrew 13:16 PTF KETBI Si Mohamed
BEL
R32 Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 12:3 PTF CRESCENZI Simone
ITA
R32 Men -68kg
GBR
SINDEN Bradly 24:3 PTG NICKOLAS Carl Alan
USA
R32 Men -68kg
BRA
PONTES Edival 14:13 PTF CHELLAMOOTOO Dylan
FRA
R32 Men -68kg
HAI
KIM Sohwon 5:28 GDP HOSSEINI Mirhashem
IRI
R32 Men -68kg
GRE
CHAMALIDIS Konstantinos 20:12 PTF MCNEISH Christian
GBR
R32 Men -68kg
MEX
GUTIERREZ Saul 8:4 PTF GONZALEZ BONILLA Joel
ESP
F Men -80kg
RUS
KHRAMTCOV Maksim 17:10 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
SF Men -80kg
RUS
KHRAMTCOV Maksim 13:1 PTF MAHBOUBI achraf
MAR
SF Men -80kg
ESP
MARTINEZ GARCIA Raul 13:7 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
QF Men -80kg
BRA
MARTINS SOARES Icaro Miguel 9:10 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
QF Men -80kg
KOR
KIM Hun 0:0 WDR MAHBOUBI achraf
MAR
QF Men -80kg
USA
ISHIDA Jaysen 5:13 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
QF Men -80kg
RUS
KHRAMTCOV Maksim 11:2 PTF CHEN Linglong
CHN
R16 Men -80kg
CHN
CHEN Linglong 8:6 PTF EISSA Seif
EGY
R16 Men -80kg
BRA
MARTINS SOARES Icaro Miguel 7:6 PTF BOTTA Roberto
ITA
R16 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 8:9 PTF ISHIDA Jaysen
USA
R16 Men -80kg
BEL
CORTEN Nicholas Stefan S. 15:17 PTF MAHBOUBI achraf
MAR
R16 Men -80kg
RUS
KHRAMTCOV Maksim 23:2 PTG SANSUM Damon
GBR
R16 Men -80kg
JOR
ELSHARABATY Saleh 9:12 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
R16 Men -80kg
GBR
COOK Aaron 2:3 RSC KIM Hun
KOR
R16 Men -80kg
USA
RAHIMI Thomas 12:20 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R32 Men -80kg
SRB
FEJZIC Damir 0:6 PTF EISSA Seif
EGY
R32 Men -80kg
GBR
COOK Aaron 13:9 PTF MYRZABAYEV Nurlan
KAZ
R32 Men -80kg
GER
GUELEC Tahir 5:6 PTF KIM Hun
KOR
R32 Men -80kg
MAR
MAHBOUBI achraf 7:5 PTF ORDEMANN Richard Andre
NOR
R32 Men -80kg
ITA
BOTTA Roberto 11:8 PTF FERREIRA Julio
POR
R32 Men -80kg
MEX
LIZARRAGA Rene 6:12 PTF ISHIDA Jaysen
USA
R32 Men -80kg
RUS
KOTKOV Anton 12:13 PTF CORTEN Nicholas Stefan S.
BEL
R32 Men -80kg
JOR
ELSHARABATY Saleh 9:7 GDP QUESADA BARRERA Daniel
ESP
R32 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 13:2 PTF ASP John
NOR
R32 Men -80kg
USA
RAHIMI Thomas 8:6 PTF TELIKOSTOGLOU Apostolos
GRE
R32 Men -80kg
ITA
ALESSIO Simone 0:0 WDR CHEN Linglong
CHN
R32 Men -80kg
TUR
SARI Yunus 6:18 PTF SANSUM Damon
GBR
R32 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Maksim 2:9 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R32 Men -80kg
CRO
KANAET Toni 8:9 PTF MARTINS SOARES Icaro Miguel
BRA
F Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 9:7 PTF ZHAPAROV Ruslan
KAZ
SF Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 9:4 PTF MARDANI Sajjad
IRI
SF Men +80kg
GBR
CHO Mahama 9:25 PTF ZHAPAROV Ruslan
KAZ
QF Men +80kg
CRO
GOLEC Vedran 15:19 PTF MARDANI Sajjad
IRI
QF Men +80kg
RUS
KUZNETSOV Roman 9:10 PTF ZHAPAROV Ruslan
KAZ
QF Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 14:10 PTF LEE MENG-EN
TPE
QF Men +80kg
GBR
CHO Mahama 9:7 GDR ALBA Rafael
CUB
R16 Men +80kg
RUS
KUZNETSOV Roman 17:10 PTF N'DIAYE M'bar
FRA
R16 Men +80kg
SLO
TRAJKOVIC Ivan Konrad 8:17 PTF GOLEC Vedran
CRO
R16 Men +80kg
KAZ
ZHAPAROV Ruslan 0:0 WDR IN Kyo-don
KOR
R16 Men +80kg
KAZ
DUISEBAY Smaiyl 7:15 PTF ALBA Rafael
CUB
R16 Men +80kg
USA
HEALY Jonathan 9:13 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R16 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 14:6 PTF KATTAN Hamza
JOR
R16 Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 7:0 PTF ATESLI Emre Kutalmis
TUR
R16 Men +80kg
TPE
LEE MENG-EN 8:5 PTF SUN Hongyi
CHN
R32 Men +80kg
KAZ
DUISEBAY Smaiyl 9:6 PTF EL YAZIDI Omar
FRA
R32 Men +80kg
KAZ
ZHAPAROV Ruslan 27:10 PTF STEWART Jordan
CAN
R32 Men +80kg
USA
HEALY Jonathan 7:3 PTF BERGERON Marc Andre
CAN
R32 Men +80kg
ITA
MILANI Matteo 10:19 PTF LEE MENG-EN
TPE
R32 Men +80kg
RUS
KUZNETSOV Roman 26:6 PTF SEGEDIN DINKO
BIH
R32 Men +80kg
CUB
ALBA Rafael 13:2 PTF BACHMANN Alexander
GER
R32 Men +80kg
TUR
ATESLI Emre Kutalmis 15:9 PTF MUHAMMAD Lutalo
GBR
R32 Men +80kg
SLO
TRAJKOVIC Ivan Konrad 13:6 PTF GEORGIEVSKI Dejan
MKD
R32 Men +80kg
BRA
SIQUEIRA Maicon 6:10 PTF KATTAN Hamza
JOR
R32 Men +80kg
FRA
N'DIAYE M'bar 9:8 PTF LAMBDIN Stephen
USA
R32 Men +80kg
UKR
BONDAR Vladyslav 2:22 PTG IN Kyo-don
KOR
R32 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 11:8 PTF SANSORES Carlos
MEX
R32 Men +80kg
CHN
SUN Hongyi 10:9 PTF OBAME Anthony
GAB
R32 Men +80kg
CIV
GBANE Seydou 4:12 PTF GOLEC Vedran
CRO
R32 Men +80kg
AZE
AZIZOVA Farida 3:11 PTF MARDANI Sajjad
IRI
F Women -49kg
RUS
RYADNINSKAYA Elizaveta 8:4 PTF SIM Jae-young
KOR
SF Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 13:3 PTF TRUONG Thi Kim Tuyen
VIE
SF Women -49kg
RUS
RYADNINSKAYA Elizaveta 11:10 PTF YAMADA Miyu
JPN
QF Women -49kg
VIE
TRUONG Thi Kim Tuyen 12:11 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
QF Women -49kg
RUS
RYADNINSKAYA Elizaveta 18:10 PTF CORELLI Martina
ITA
QF Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 23:7 PTF HRONOVA Dominika
CZE
QF Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 14:4 PTF YILDIRIM Rukiye
TUR
R16 Women -49kg
TPE
HUNG Yu Ting 7:10 PTF YAMADA Miyu
JPN
R16 Women -49kg
KOR
SIM Jae-young 4:3 PTF POURYOUNES LANGEROUDI Dina
RTA
R16 Women -49kg
EGY
ABDELSALAM Nour 2:15 PTF YILDIRIM Rukiye
TUR
R16 Women -49kg
KOR
KIM So-hui 12:13 PTF RYADNINSKAYA Elizaveta
RUS
R16 Women -49kg
ITA
CORELLI Martina 6:0 PTF LAGUNA PEREZ Irene
ESP
R16 Women -49kg
CZE
HRONOVA Dominika 5:4 PTF YONG Yvette Hui Hua
CAN
R16 Women -49kg
CYP
KOUTTOUKI Kyriaki 5:7 PTF TRUONG Thi Kim Tuyen
VIE
R16 Women -49kg
CHN
WU Jingyu 4:12 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
R32 Women -49kg
CHN
WENREN Yuntao 1:2 PTF ABDELSALAM Nour
EGY
R32 Women -49kg
CIV
COULIBALY Bouma Ferimata 14:32 PTF TRUONG Thi Kim Tuyen
VIE
R32 Women -49kg
UKR
ROMOLDANOVA Iryna 1:9 PTF HRONOVA Dominika
CZE
R32 Women -49kg
BRA
TANG SING Iris 1:8 PTF WU Jingyu
CHN
R32 Women -49kg
ESP
LAGUNA PEREZ Irene 12:11 PTF AGRIS Zeliha
TUR
R32 Women -49kg
CAN
YONG Yvette Hui Hua 9:13 PTF CELIK Sueheda
GER
R32 Women -49kg
CYP
KOUTTOUKI Kyriaki 10:6 PTF MALYKKE Sarah
DEN
R32 Women -49kg
RUS
RYADNINSKAYA Elizaveta 23:9 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
R32 Women -49kg
ITA
CORELLI Martina 12:10 PTF MUSTAPHA Hajer
FRA
R32 Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 10:7 PTF REIS Talisca
BRA
R32 Women -49kg
GBR
SMITH Jordyn 4:5 PTF POURYOUNES LANGEROUDI Dina
RTA
R32 Women -49kg
SRB
STANKOVIC Vanja 0:5 PTF HUNG Yu Ting
TPE
F Women -57kg
KOR
LEE Ah-Reum 18:8 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
SF Women -57kg
KOR
LEE Ah-Reum 8:4 PTF PARK Skylar
CAN
SF Women -57kg
USA
ZOLOTIC Anastasija 11:26 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
QF Women -57kg
USA
ZOLOTIC Anastasija 6:3 GDP SU Po-Ya
TPE
QF Women -57kg
CAN
PARK Skylar 8:7 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
QF Women -57kg
THA
HARNSUJIN Phannapa 1:9 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
QF Women -57kg
KOR
LEE Ah-Reum 7:4 PTF ASEMANI Raheleh
BEL
R16 Women -57kg
KOR
LEE Ah-Reum 10:1 PTF LO Chia-ling
TPE
R16 Women -57kg
CRO
VULETIC Bruna 2:5 PTF SU Po-Ya
TPE
R16 Women -57kg
NED
SCHOENMAKERS Bodine 3:6 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
R16 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 10:8 PTF CUNHA Joana
POR
R16 Women -57kg
FIN
MIKKONEN Suvi 3:5 RSC GLASNOVIC NIKITA
CRO
R16 Women -57kg
GER
FROEMMING Anna-Lena 0:1 PTF ASEMANI Raheleh
BEL
R16 Women -57kg
MAR
LAARAJ Nada 1:2 PTF ZOLOTIC Anastasija
USA
R16 Women -57kg
LAT
TARVIDA Inese 3:5 PTF HARNSUJIN Phannapa
THA
R32 Women -57kg
ITA
NICOLI Erica 3:11 PTF FROEMMING Anna-Lena
GER
R32 Women -57kg
PHI
LOPEZ Pauline Louise 4:10 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
R32 Women -57kg
LAT
TARVIDA Jolanta 6:19 PTF ZOLOTIC Anastasija
USA
R32 Women -57kg
POR
CUNHA Joana 8:6 GDP ADAMKIEWICZ Patrycja
POL
R32 Women -57kg
RUS
KUDASHOVA Tatiana 3:5 GDP LAARAJ Nada
MAR
R32 Women -57kg
CYP
PILAVAKI Despina 3:8 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
R32 Women -57kg
CHN
LUO Zongshi 11:13 GDP ARAUJO Rafaela
BRA
R32 Women -57kg
NOR
MAGNUS Marie 4:5 PTF ASEMANI Raheleh
BEL
R32 Women -57kg
THA
HARNSUJIN Phannapa 7:5 PTF ZHOU Lijun
CHN
R32 Women -57kg
TPE
SU Po-Ya 7:3 PTF CALVO GOMEZ Eva
ESP
R32 Women -57kg
GER
FOLGMANN Madeline 5:11 PTF MIKKONEN Suvi
FIN
R32 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 1:7 PTF LO Chia-ling
TPE
R32 Women -57kg
LAT
TARVIDA Inese 24:3 PTG CHAMBERS Aziza
USA
R32 Women -57kg
CRO
VULETIC Bruna 23:5 PTF RADMILOVIC Aleksandra
SRB
R32 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 18:5 PTF ARMERIA Paulina
ITA
F Women -67kg
CRO
JELIC Matea 8:3 PTF KIM Jan-di
KOR
SF Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 0:1 PTF KIM Jan-di
KOR
SF Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 3:9 PTF JELIC Matea
CRO
QF Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 6:0 PTF ZHANG Mengyu
CHN
QF Women -67kg
KOR
OH Hyeri 7:13 PTF WIET HENIN Magda
FRA
QF Women -67kg
KOR
KIM Jan-di 1:0 PTF KHAN Polina
RUS
QF Women -67kg
CRO
JELIC Matea 10:3 PTF MCPHERSON Paige
USA
R16 Women -67kg
KOR
OH Hyeri 10:6 PTF AZIZOVA Farida
AZE
R16 Women -67kg
CRO
POLE Doris 1:9 PTF WAHBA Hedaya
EGY
R16 Women -67kg
UZB
TURSUNKULOVA Nigora 1:7 PTF ZHANG Mengyu
CHN
R16 Women -67kg
RUS
KHAN Polina 5:3 PTF WILLIAMS Lauren
GBR
R16 Women -67kg
CRO
JELIC Matea 3:2 PTF AL-SADEQ Julyana
JOR
R16 Women -67kg
GER
KOERNDL Vanessa 4:13 PTF MCPHERSON Paige
USA
R16 Women -67kg
MEX
TAMEZ Victoria 5:6 PTF WIET HENIN Magda
FRA
R16 Women -67kg
KOR
KIM Jan-di 15:3 PTF KIM Jan-di
KOR
R32 Women -67kg
USA
BLUFORD Amanda 4:26 PTF WILLIAMS Lauren
GBR
R32 Women -67kg
BRA
TITONELI Milena 11:11 SUP AL-SADEQ Julyana
JOR
R32 Women -67kg
SRB
SAVKOVIC Nadja 0:2 PTF WIET HENIN Magda
FRA
R32 Women -67kg
CZE
JIRANKOVA Iveta 2:5 PTF ZHANG Mengyu
CHN
R32 Women -67kg
RUS
KHAN Polina 6:1 PTF BACHMANN Rabia
GER
R32 Women -67kg
ESP
CASTRO BURGOS Cecilia 3:4 SUP MCPHERSON Paige
USA
R32 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 13:6 PTF ROTOLO Daniela
ITA
R32 Women -67kg
CRO
JELIC Matea 12:0 PTF YAKOVLEVA Dar'ya
UKR
R32 Women -67kg
UZB
TURSUNKULOVA Nigora 8:5 GDP TETEREVIATNYKOVA Tetiana
UKR
R32 Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 9:1 PTF BOZANIC Nadica
SRB
R32 Women -67kg
ITA
GASPA Cristina 4:5 PTF TAMEZ Victoria
MEX
R32 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 1:3 PTF POLE Doris
CRO
R32 Women -67kg
KOR
KIM Jan-di 6:0 PTF CIUCHITU Ana
MDA
R32 Women -67kg
HUN
FUREDI Rebeka 12:9 PTF GUO Yunfei
CHN
R32 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 3:8 PTF KOERNDL Vanessa
GER
R32 Women -67kg
KOR
OH Hyeri 13:0 PTF ROEBBEN Laura Petra S.
BEL
F Women +67kg
KOR
LEE Da-bin 10:4 PTF ACOSTA Briseida
MEX
SF Women +67kg
BRA
SIQUEIRA Gabriele 6:7 PTF LEE Da-bin
KOR
SF Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 8:11 GDP ACOSTA Briseida
MEX
QF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 2:4 GDP SIQUEIRA Gabriele
BRA
QF Women +67kg
KOR
LEE Da-bin 9:2 PTF ZHDANOVA Karina
RUS
QF Women +67kg
MEX
ACOSTA Briseida 10:4 PTF MUZYCHKA Olga
RUS
QF Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 5:4 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R16 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 13:4 PTF GALACHO Raphaella
BRA
R16 Women +67kg
KOR
LEE Da-bin 19:14 PTF GORMAN-SHORE Madelynn
USA
R16 Women +67kg
FRA
BLE Marie Paule 2:8 PTF SIQUEIRA Gabriele
BRA
R16 Women +67kg
CHN
GAO Pan 6:7 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R16 Women +67kg
RUS
ZHDANOVA Karina 6:5 PTF KUS Nafia
TUR
R16 Women +67kg
RUS
MUZYCHKA Olga 9:7 PTF MANDIC Milica
SRB
R16 Women +67kg
MEX
ACOSTA Briseida 12:12 SUP GIACOMINI Laura
ITA
R16 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 9:5 PTF BRANDL Lorena
GER
R32 Women +67kg
ITA
SMIRAGLIA Maristella 9:16 PTF ESPINOZA Maria del Rosario
MEX
R32 Women +67kg
ESP
MORAN ROMERO Belen 7:16 PTF KUS Nafia
TUR
R32 Women +67kg
RUS
ZHDANOVA Karina 3:2 PTF JAHL Marlene
AUT
R32 Women +67kg
ITA
GIACOMINI Laura 5:2 PTF AN Saebom
KOR
R32 Women +67kg
KOR
LEE Da-bin 8:3 PTF OSIPOVA Svetlana
UZB
R32 Women +67kg
BRA
SIQUEIRA Gabriele 7:4 PTF RADOS Iva
CRO
R32 Women +67kg
ITA
D'ANGELO Natalia 2:3 PTF BLE Marie Paule
FRA
R32 Women +67kg
CHN
GAO Pan 12:8 PTF HADZIC Alema
GER
R32 Women +67kg
MEX
ACOSTA Briseida 7:6 PTF MA Ting Hsia
TPE
R32 Women +67kg
BRA
GALACHO Raphaella 3:2 PTF OOGINK Reshmie
NED
R32 Women +67kg
RUS
MUZYCHKA Olga 14:0 PTF BULUT Sude
TUR
R32 Women +67kg
CAN
ILIESCO Nathalie 5:8 GDP GORMAN-SHORE Madelynn
USA
R32 Women +67kg
FRA
MELLIER Maeva 11:23 PTF BRANDL Lorena
GER
R32 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 8:5 PTF MCGOWAN Rebecca
GBR