Sofia 2019 World Taekwondo Grand Prix

Match Results

Weight category
F Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 1:12 PTF JANG Jun
KOR
SF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 30:17 PTF HADIPOUR SEIGHALANI Armin
IRI
SF Men -58kg
ITA
DELL'AQUILA Vito 4:9 PTF JANG Jun
KOR
QF Men -58kg
IRI
HADIPOUR SEIGHALANI Armin 24:4 PTG ARTAMONOV Mikhail
RUS
QF Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 5:5 SUP KHALIL Safwan
AUS
QF Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 8:18 PTF DELL'AQUILA Vito
ITA
QF Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 8:10 PTF JANG Jun
KOR
R16 Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 36:6 PTG KIM David
USA
R16 Men -58kg
ITA
FLECCA Antonio 2:13 PTF KHALIL Safwan
AUS
R16 Men -58kg
TUN
NEFFATI Hedi 5:9 PTF ARTAMONOV Mikhail
RUS
R16 Men -58kg
ESP
TORTOSA CABRERA Jesus 7:6 PTF LEWIS Bailey
AUS
R16 Men -58kg
UKR
MALCHENKO Taras 0:20 PTG JANG Jun
KOR
R16 Men -58kg
IRL
WOOLLEY Jack 5:7 GDP BRAGANCA Rui
POR
R16 Men -58kg
JPN
MATSUI Ryuta 6:30 PTG DELL'AQUILA Vito
ITA
R16 Men -58kg
IRI
HADIPOUR SEIGHALANI Armin 24:2 PTG VICENTE YUNTA adrian
ESP
R32 Men -58kg
USA
KIM David 24:14 PTF FAKINOS Eleftherios
GRE
R32 Men -58kg
SRB
NAGAJEV Dmitrij 6:16 PTF BRAGANCA Rui
POR
R32 Men -58kg
USA
VILLA Damian 7:21 PTF LEWIS Bailey
AUS
R32 Men -58kg
UKR
MALCHENKO Taras 17:8 PTF NABIL Moaz
EGY
R32 Men -58kg
BUL
AVRAMOV Bozhidar 30:47 PTF FLECCA Antonio
ITA
R32 Men -58kg
CRO
GLASNOVIC LEON 10:30 PTG VICENTE YUNTA adrian
ESP
R32 Men -58kg
SEN
KAMA Moustapha 14:16 PTF MATSUI Ryuta
JPN
R32 Men -58kg
TUN
NEFFATI Hedi 6:0 WDR AMADOU MAHAMADOU
NIG
F Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 7:17 PTF ZHAO Shuai
CHN
SF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 44:15 PTF AHMADI Soroush
IRI
SF Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 7:3 PTF HUANG YU-JEN
TPE
QF Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 25:7 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
QF Men -68kg
TPE
HUANG YU-JEN 53:38 PTF SINDEN Bradly
GBR
QF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 37:35 PUN HOSSEINI Mirhashem
IRI
QF Men -68kg
IRI
AHMADI Soroush 9:8 PTF WAEL Abdelrahman
EGY
R16 Men -68kg
BEL
ACHAB Jaouad 8:10 PTF AHMADI Soroush
IRI
R16 Men -68kg
TUR
RECBER Hakan 16:33 PTF SINDEN Bradly
GBR
R16 Men -68kg
CHN
ZHAO Shuai 15:3 PTF CABALLERO ECHEVARRIA Marcos
ESP
R16 Men -68kg
TUR
KAVURAT Ferhat Can 7:7 SUP WAEL Abdelrahman
EGY
R16 Men -68kg
TPE
HUANG YU-JEN 25:10 PTF KIM Seok-bae
KOR
R16 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 31:8 PTG DALAKLIEV Vladimir
BUL
R16 Men -68kg
USA
NICKOLAS Carl Alan 9:17 PTF HOSSEINI Mirhashem
IRI
R16 Men -68kg
BEL
KETBI Si Mohamed 5:20 PTF PEREZ POLO Javier
ESP
R32 Men -68kg
BUL
DALAKLIEV Vladimir 9:6 PTF CHAMALIDIS Konstantinos
GRE
R32 Men -68kg
BUL
ZDRAVKOV Teodor 3:26 PTG NICKOLAS Carl Alan
USA
R32 Men -68kg
TPE
HUANG YU-JEN 25:2 PTG DZHORDZHEV Mitko
BUL
R32 Men -68kg
BEL
KETBI Si Mohamed 29:9 PUN KONSTANTINIDIS Iordanis
GER
R32 Men -68kg
FRA
CHELLAMOOTOO Dylan 18:20 PTF AHMADI Soroush
IRI
R32 Men -68kg
AUS
CAVEY Damon 5:25 PTG KIM Seok-bae
KOR
R32 Men -68kg
CAN
PARK Andrew 2:22 PTG PEREZ POLO Javier
ESP
R32 Men -68kg
TUR
RECBER Hakan 18:12 PTF MORALES Ignacio
CHI
R32 Men -68kg
EGY
WAEL Abdelrahman 7:6 PTF DENISENKO Alexey
RUS
R32 Men -68kg
GBR
MCNEISH Christian 28:30 GDP KAVURAT Ferhat Can
TUR
R32 Men -68kg
BEL
ACHAB Jaouad 10:8 PTF VUCKOVIC Nikola
SRB
R32 Men -68kg
ESP
CABALLERO ECHEVARRIA Marcos 11:6 PTF AFONCZENKO Thomas
AUS
R32 Men -68kg
CAN
NKOGHO MENGUE Hervan 18:48 PTG HOSSEINI Mirhashem
IRI
F Men -80kg
JOR
ELSHARABATY Saleh 12:10 PTF EISSA Seif
EGY
SF Men -80kg
EGY
EISSA Seif 18:9 PTF MARTINS SOARES Icaro Miguel
BRA
SF Men -80kg
DOM
HERNANDEZ Moises 3:10 PTF ELSHARABATY Saleh
JOR
QF Men -80kg
JOR
ELSHARABATY Saleh 38:17 PUN COOK Aaron
GBR
QF Men -80kg
EGY
EISSA Seif 24:3 PTG RAHIMI Thomas
USA
QF Men -80kg
TUR
SARI Yunus 7:11 PTF HERNANDEZ Moises
DOM
QF Men -80kg
BRA
MARTINS SOARES Icaro Miguel 13:3 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R16 Men -80kg
KOR
NAMGOONG HWAN 6:12 PTF MARTINS SOARES Icaro Miguel
BRA
R16 Men -80kg
BUL
KOLEV Yordan 2:12 PTF HERNANDEZ Moises
DOM
R16 Men -80kg
GER
GUELEC Tahir 3:19 PTF COOK Aaron
GBR
R16 Men -80kg
CRO
KANAET Toni 16:22 PTF ELSHARABATY Saleh
JOR
R16 Men -80kg
EGY
EISSA Seif 8:2 PTF ISHIDA Jaysen
USA
R16 Men -80kg
BEL
CORTEN Nicholas Stefan S. 4:6 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R16 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 8:12 PTF SARI Yunus
TUR
R16 Men -80kg
AUS
MARTON Jack 6:11 PTF RAHIMI Thomas
USA
R32 Men -80kg
NOR
ASP Victor 11:14 PTF MARTINS SOARES Icaro Miguel
BRA
R32 Men -80kg
AUS
MARTON Jack 6:3 PTF BOUZID SOUHILI Ismael
FRA
R32 Men -80kg
KAZ
MYRZABAYEV Nurlan 9:11 PTF ELSHARABATY Saleh
JOR
R32 Men -80kg
BUL
KOLEV Yordan 8:3 PTF FEJZIC Damir
SRB
R32 Men -80kg
GRE
TELIKOSTOGLOU Apostolos 9:18 PTF CORTEN Nicholas Stefan S.
BEL
R32 Men -80kg
POR
FERREIRA Julio 5:25 PTG NAMGOONG HWAN
KOR
R32 Men -80kg
TUR
SARI Yunus 10:8 GDP ALESSIO Simone
ITA
R32 Men -80kg
BEL
ACHAB Badr 12:13 PTF HERNANDEZ Moises
DOM
R32 Men -80kg
ESP
QUESADA BARRERA Daniel 14:32 PTF GUELEC Tahir
GER
R32 Men -80kg
AUT
RADOJKOVIC Aleksandar 3:12 PTF RAHIMI Thomas
USA
R32 Men -80kg
CHN
CHEN Linglong 7:10 PTF ISHIDA Jaysen
USA
F Men +80kg
KOR
IN Kyo-don 3:4 PTF SIQUEIRA Maicon
BRA
SF Men +80kg
KOR
IN Kyo-don 9:5 PTF SUN Hongyi
CHN
SF Men +80kg
BRA
SIQUEIRA Maicon 18:12 PTF SAPINA Ivan
CRO
QF Men +80kg
CHN
SUN Hongyi 24:20 PTF BYEON Gil-young
KOR
QF Men +80kg
CRO
SAPINA Ivan 13:9 PTF CHO Mahama
GBR
QF Men +80kg
BRA
SIQUEIRA Maicon 7:0 PTF LAMBDIN Stephen
USA
QF Men +80kg
KOR
IN Kyo-don 4:2 PTF DUISEBAY Smaiyl
KAZ
R16 Men +80kg
TUR
ATESLI Emre Kutalmis 2:4 PTF CHO Mahama
GBR
R16 Men +80kg
USA
LAMBDIN Stephen 0:0 WDR BACHMANN Alexander
GER
R16 Men +80kg
SLO
TRAJKOVIC Ivan Konrad 11:24 PTF SUN Hongyi
CHN
R16 Men +80kg
JOR
SADEK Anas 16:27 PTF SAPINA Ivan
CRO
R16 Men +80kg
FRA
EL YAZIDI Omar 13:15 PTF BYEON Gil-young
KOR
R16 Men +80kg
KOR
IN Kyo-don 10:6 PTF RAJABI Saeid
IRI
R16 Men +80kg
UKR
BONDAR Vladyslav 4:20 PTF DUISEBAY Smaiyl
KAZ
R16 Men +80kg
ESP
ARTAL YERA Antonio 19:21 PTF SIQUEIRA Maicon
BRA
R32 Men +80kg
ESP
ROS GÓMEZ Daniel 9:25 PTF ATESLI Emre Kutalmis
TUR
R32 Men +80kg
SLO
TRAJKOVIC Ivan Konrad 18:17 PTF SHELEST Mykhailo
UKR
R32 Men +80kg
GER
ÜNLÜSOY Cem 17:21 PTF DUISEBAY Smaiyl
KAZ
R32 Men +80kg
CAN
BERGERON Marc Andre 4:8 PTF RAJABI Saeid
IRI
R32 Men +80kg
KOR
BYEON Gil-young 20:13 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R32 Men +80kg
NIG
ISSOUFOU Abdoul 7:16 PTF ARTAL YERA Antonio
ESP
R32 Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 0:0 DSQ BONDAR Vladyslav
UKR
R32 Men +80kg
CHN
SUN Hongyi 7:1 PTF SHOKIN Dmitriy
UZB
R32 Men +80kg
KAZ
ZHAPAROV Ruslan 9:11 PTF EL YAZIDI Omar
FRA
R32 Men +80kg
USA
HEALY Jonathan 10:23 PTF SADEK Anas
JOR
R32 Men +80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 12:17 PTF SIQUEIRA Maicon
BRA
R32 Men +80kg
USA
LAMBDIN Stephen 24:14 PTF N'DIAYE M'bar
FRA
R32 Men +80kg
CRO
SAPINA Ivan 17:16 PTF GOLEC Vedran
CRO
R32 Men +80kg
BRA
CEZáRIO FELIX Guilherme 8:14 PTF BACHMANN Alexander
GER
R32 Men +80kg
GRE
NIKOLAIDIS Athanasios 14:19 PTF CHO Mahama
GBR
F Women -49kg
KOR
KIM So-hui 8:24 PTF WU Jingyu
CHN
SF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 21:19 GDP BOGDANOVIC Tijana
SRB
SF Women -49kg
CHN
WU Jingyu 17:5 WDR WENREN Yuntao
CHN
QF Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 15:27 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
QF Women -49kg
CHN
WENREN Yuntao 26:8 PTF YAMADA Miyu
JPN
QF Women -49kg
COL
RAMIREZ VARGAS ANDREA 14:24 PTF WU Jingyu
CHN
QF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 26:14 PTF AYDIN Ela
GER
R16 Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 31:21 PTF ROMOLDANOVA Iryna
UKR
R16 Women -49kg
CYP
KOUTTOUKI Kyriaki 2:23 PTG WENREN Yuntao
CHN
R16 Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 20:10 PTF SIM Jae-young
KOR
R16 Women -49kg
KOR
KIM So-hui 22:14 PTF TANG SING Iris
BRA
R16 Women -49kg
GER
AYDIN Ela 4:2 PTF REIS Talisca
BRA
R16 Women -49kg
CHN
WU Jingyu 14:7 PTF STANKOVIC Vanja
SRB
R16 Women -49kg
EGY
ABDELSALAM Nour 16:20 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
R16 Women -49kg
CRO
TOMIC Kristina 21:23 GDP RAMIREZ VARGAS ANDREA
COL
R32 Women -49kg
TUR
AGRIS Zeliha 8:11 PTF ABDELSALAM Nour
EGY
R32 Women -49kg
USA
RODRIGUEZ Monique 4:25 PTG BOGDANOVIC Tijana
SRB
R32 Women -49kg
RTA
POURYOUNES LANGEROUDI Dina 6:12 PTF YAMADA Miyu
JPN
R32 Women -49kg
GER
CELIK Sueheda 2:11 PTF STANKOVIC Vanja
SRB
R32 Women -49kg
CHN
WU Jingyu 22:8 PTF STOJKOVIC Lena
CRO
R32 Women -49kg
UZB
MANNOPOVA Madinabonu 12:17 PTF WENREN Yuntao
CHN
R32 Women -49kg
CYP
KOUTTOUKI Kyriaki 9:8 PTF LAGUNA PEREZ Irene
ESP
R32 Women -49kg
COL
RAMIREZ VARGAS ANDREA 24:21 PTF RYADNINSKAYA Elizaveta
RUS
R32 Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 27:1 PTG KAFADAR Josipa
CAN
R32 Women -49kg
COL
RODRIGUEZ Camila 2:25 PTG REIS Talisca
BRA
R32 Women -49kg
BUL
MARKOVA Vanesa 8:17 PTF AYDIN Ela
GER
R32 Women -49kg
FRA
AZIEZ Yasmina 12:24 PTF TANG SING Iris
BRA
R32 Women -49kg
ESP
GARCIA ROMERO Tania 1:5 PTF ROMOLDANOVA Iryna
UKR
F Women -57kg
CHN
ZHOU Lijun 15:12 PTF LEE Ah-Reum
KOR
SF Women -57kg
CHN
ZHOU Lijun 19:18 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
SF Women -57kg
TUR
ILGUN Hatice Kubra 10:18 PTF LEE Ah-Reum
KOR
QF Women -57kg
CRO
VULETIC Bruna 11:12 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
QF Women -57kg
CAN
PARK Skylar 4:10 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
QF Women -57kg
ESP
CALVO GOMEZ Marta 3:13 PTF LEE Ah-Reum
KOR
QF Women -57kg
CHN
LUO Zongshi 0:0 WDR ZHOU Lijun
CHN
R16 Women -57kg
BEL
ASEMANI Raheleh 2:4 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
R16 Women -57kg
GER
FROEMMING Anna-Lena 10:22 PTF ZHOU Lijun
CHN
R16 Women -57kg
USA
ZOLOTIC Anastasija 4:22 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
R16 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 12:5 PTF TARVIDA Inese
LAT
R16 Women -57kg
GBR
JONES Jade 8:19 WDR LUO Zongshi
CHN
R16 Women -57kg
CRO
GLASNOVIC NIKITA 11:19 PTF CALVO GOMEZ Marta
ESP
R16 Women -57kg
POL
ADAMKIEWICZ Patrycja 7:21 PTF LEE Ah-Reum
KOR
R16 Women -57kg
TUR
YAMAN Irem 0:3 PTF VULETIC Bruna
CRO
R32 Women -57kg
BUL
TASEVA Emilia 6:24 PTF FROEMMING Anna-Lena
GER
R32 Women -57kg
BEL
ASEMANI Raheleh 16:14 GDP CUNHA Joana
POR
R32 Women -57kg
LTU
TVARONAVICIUTE Klaudija 7:14 PTF TARVIDA Inese
LAT
R32 Women -57kg
CHN
LUO Zongshi 13:4 PTF FOLGMANN Madeline
GER
R32 Women -57kg
CAN
PARK Skylar 27:11 PTF HYMER Stacey
AUS
R32 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 3:10 PTF CALVO GOMEZ Marta
ESP
R32 Women -57kg
USA
ZOLOTIC Anastasija 23:3 PTG MARTON Carmen
AUS
R32 Women -57kg
LAT
TARVIDA Jolanta 6:21 PTF VULETIC Bruna
CRO
R32 Women -57kg
TUR
YAMAN Irem 12:2 PTF LOPEZ Pauline Louise
PHI
R32 Women -57kg
UZB
KAYUMOVA Charos 20:33 PTF KUDASHOVA Tatiana
RUS
R32 Women -57kg
SRB
RADMILOVIC Aleksandra 7:25 PTF ZHOU Lijun
CHN
R32 Women -57kg
CRO
GLASNOVIC NIKITA 25:5 PTG MAGNUS Marie
NOR
R32 Women -57kg
POL
ADAMKIEWICZ Patrycja 17:9 PTF CARSTENS SALCEDA Carolena
PAN
R32 Women -57kg
CYP
PILAVAKI Despina 6:8 PTF ILGUN Hatice Kubra
TUR
R32 Women -57kg
GRE
TZELI Fani 9:11 PTF LEE Ah-Reum
KOR
F Women -67kg
GBR
WILLIAMS Lauren 20:25 PTF GBAGBI Ruth
CIV
SF Women -67kg
TUR
TATAR Nur 7:12 WDR WILLIAMS Lauren
GBR
SF Women -67kg
JOR
AL-SADEQ Julyana 5:18 PTF GBAGBI Ruth
CIV
QF Women -67kg
TUR
TATAR Nur 13:10 PTF KOERNDL Vanessa
GER
QF Women -67kg
SRB
BOZANIC Nadica 12:18 PTF AL-SADEQ Julyana
JOR
QF Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 11:9 PTF OH Hyeri
KOR
QF Women -67kg
UZB
TURSUNKULOVA Nigora 8:33 PTG WILLIAMS Lauren
GBR
R16 Women -67kg
CHN
ZHANG Mengyu 22:23 PTF BOZANIC Nadica
SRB
R16 Women -67kg
TUR
TATAR Nur 7:4 PTF CASTRO BURGOS Cecilia
ESP
R16 Women -67kg
CRO
JELIC Matea 8:18 PTF TURSUNKULOVA Nigora
UZB
R16 Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 3:5 PTF KOERNDL Vanessa
GER
R16 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 7:28 PTG WILLIAMS Lauren
GBR
R16 Women -67kg
JOR
AL-SADEQ Julyana 12:10 PTF MCPHERSON Paige
USA
R16 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 5:2 PTF POLE Doris
CRO
R16 Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 7:20 PTF OH Hyeri
KOR
R32 Women -67kg
GRE
MITSOPOULOU Athanasia 9:14 PTF TURSUNKULOVA Nigora
UZB
R32 Women -67kg
GER
KOERNDL Vanessa 21:15 PTF KIM Jan-di
KOR
R32 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 13:2 PTF HOCK Ruth
AUS
R32 Women -67kg
SWE
JOHANSSON Elin 5:7 GDP CASTRO BURGOS Cecilia
ESP
R32 Women -67kg
FRA
WIET HENIN Magda 5:1 PTF ALVARADO Katherine
CRC
R32 Women -67kg
HUN
FUREDI Rebeka 2:6 PTF BOZANIC Nadica
SRB
R32 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 21:1 PTG JIRANKOVA Iveta
CZE
R32 Women -67kg
EGY
WAHBA Hedaya 9:7 GDP TETEREVIATNYKOVA Tetiana
UKR
R32 Women -67kg
JOR
AL-SADEQ Julyana 16:5 PTF DUMAR Katherine
COL
R32 Women -67kg
SRB
SAVKOVIC Nadja 2:10 PTF MCPHERSON Paige
USA
R32 Women -67kg
GER
SCHMIDT Celine 5:21 WDR WILLIAMS Lauren
GBR
R32 Women -67kg
CRO
JELIC Matea 10:6 PTF CRAEN Indra
BEL
R32 Women -67kg
CRO
POLE Doris 22:15 PTF GUO Yunfei
CHN
F Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 2:3 PTF ZHENG Shuyin
CHN
SF Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 4:6 PTF ZHENG Shuyin
CHN
SF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 16:8 PTF MYEONG Mi-na
KOR
QF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 25:5 PTG GAO Pan
CHN
QF Women +67kg
FRA
AVOULETTE Solène 3:5 PTF MANDIC Milica
SRB
QF Women +67kg
CRO
RADOS Iva 4:10 PTF ZHENG Shuyin
CHN
QF Women +67kg
KOR
MYEONG Mi-na 16:4 PTF KOWALCZUK Aleksandra
POL
R16 Women +67kg
GBR
MCGOWAN Rebecca 7:20 PTF MANDIC Milica
SRB
R16 Women +67kg
KOR
LEE Da-bin 0:0 WDR AVOULETTE Solène
FRA
R16 Women +67kg
NED
OOGINK Reshmie 4:7 PTF ZHENG Shuyin
CHN
R16 Women +67kg
FRA
BLE Marie Paule 13:15 PTF KOWALCZUK Aleksandra
POL
R16 Women +67kg
TUR
KUS Nafia 8:9 PTF MYEONG Mi-na
KOR
R16 Women +67kg
KAZ
DENIZ Cansel 5:13 PTF RADOS Iva
CRO
R16 Women +67kg
NOR
HAUGEN Eliza Frazier 2:12 PTF GAO Pan
CHN
R16 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 14:12 PTF OSIPOVA Svetlana
UZB
R32 Women +67kg
KAZ
DENIZ Cansel 9:1 PTF HOBDAY Chelsea
AUS
R32 Women +67kg
NED
OOGINK Reshmie 8:5 PTF BULUT Sude
TUR
R32 Women +67kg
USA
GALLOWAY Jackie 3:3 SUP HAUGEN Eliza Frazier
NOR
R32 Women +67kg
SRB
TEPAVAC Ana 7:18 PTF MCGOWAN Rebecca
GBR
R32 Women +67kg
FRA
BLE Marie Paule 20:2 PTF ILIESCO Nathalie
CAN
R32 Women +67kg
ESP
MORAN ROMERO Belen 5:26 PTG RADOS Iva
CRO
R32 Women +67kg
GRE
SARRI Evgenia 7:17 PTF GAO Pan
CHN
R32 Women +67kg
CIV
BATHILY Astan Katherine Féghé 2:9 PTF MANDIC Milica
SRB
R32 Women +67kg
AUT
JAHL Marlene 2:6 PTF OSIPOVA Svetlana
UZB
R32 Women +67kg
KOR
MYEONG Mi-na 12:2 PTF SCHNEIDER Yanna
GER
R32 Women +67kg
FRA
AVOULETTE Solène 6:4 PTF BRANDL Lorena
GER