Suzhou 2014 World Taekwondo Grand Prix

Match Results

Weight category
F Men -58kg
KOR
CHA Tae-moon 11:9 PTF ALVES Guilherme
BRA
SF Men -58kg
KOR
CHA Tae-moon 7:6 PTF GUZMAN Lucas
ARG
SF Men -58kg
AUS
KHALIL Safwan 3:4 PTF ALVES Guilherme
BRA
QF Men -58kg
KOR
CHA Tae-moon 11:6 PTF ZHAO Shuai
CHN
QF Men -58kg
KOR
CHA Tae-moon 7:15 PUN KHALIL Safwan
AUS
QF Men -58kg
MEX
RODRIGUEZ Cesar 3:10 PTF GUZMAN Lucas
ARG
QF Men -58kg
BRA
ALVES Guilherme 13:4 PTF VILLA Damian
USA
R16 Men -58kg
MEX
RODRIGUEZ Cesar 9:4 PTF MERCEDES REYES Yulis
DOM
R16 Men -58kg
USA
HOWE James 3:9 PTF ZHAO Shuai
CHN
R16 Men -58kg
CRO
JARLONI Stipe 5:6 SDP KHALIL Safwan
AUS
R16 Men -58kg
KOR
CHA Tae-moon 9:4 PTF PEREZ Camilo
CHI
R16 Men -58kg
EGY
SHAWKY Elsaid 4:5 PTF VILLA Damian
USA
R16 Men -58kg
ARG
GUZMAN Lucas 7:6 SDP MOSTEAN LORON Hadi
IRI
R16 Men -58kg
KOR
KIM Tae-hun 17:7 PTF POISEEV Ruslan
RUS
R16 Men -58kg
BRA
ALVES Guilherme 9:7 PTF CHELLAMOOTOO Dylan
FRA
R32 Men -58kg
DOM
MERCEDES REYES Yulis 13:9 PTF ALMERSHAD Ali
KUW
R32 Men -58kg
CHN
ZHAO Shuai 13:8 PTF BRAGANCA Rui
POR
R32 Men -58kg
BRA
ALVES Guilherme 5:2 PTF MORALES Ignacio
CHI
R32 Men -58kg
CHN
CHEN Chengzhi 4:5 PTF PEREZ Camilo
CHI
R32 Men -58kg
GER
KOLB Sergej 2:3 SDP SHAWKY Elsaid
EGY
R32 Men -58kg
USA
HOWE James 12:6 PTF MARINAC Daniel
AUS
R32 Men -58kg
CRO
JARLONI Stipe 12:7 PTF SHERIF Hussein
EGY
R32 Men -58kg
ARG
GUZMAN Lucas 8:4 PTF MOSTEAN LORON Hadi
IRI
R32 Men -58kg
GER
TUNCAT Levent 9:10 PTF POISEEV Ruslan
RUS
R32 Men -58kg
MEX
RODRIGUEZ Cesar 15:1 PTG AVELLA Duvan
COL
F Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 19:6 PTF NIKITIN Vasilii
RUS
SF Men -68kg
CHN
HUANG Jiannan 9:11 PTF NIKITIN Vasilii
RUS
SF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 2:1 SDP ASBAGHIKHANGHAH Behnam
IRI
QF Men -68kg
TUR
ULUGNUYAN Cem 3:8 PTF NIKITIN Vasilii
RUS
QF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 3:2 SDP KIM Hun
KOR
QF Men -68kg
USA
JENNINGS Terrence 9:17 PTF ASBAGHIKHANGHAH Behnam
IRI
QF Men -68kg
RUS
DENISENKO Alexey 5:6 SDP HUANG Jiannan
CHN
R16 Men -68kg
CRO
GRGIC Filip 8:9 PTF NIKITIN Vasilii
RUS
R16 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 7:6 PTF LOPEZ Mark
USA
R16 Men -68kg
CAN
POTVIN Maxime 5:8 PTF JENNINGS Terrence
USA
R16 Men -68kg
TUR
ULUGNUYAN Cem 5:4 SDP BHAT Siddhartha King
CAN
R16 Men -68kg
CHN
SONG Guodong 4:16 PTG KIM Hun
KOR
R16 Men -68kg
GBR
RICHARDS Ruebyn 4:9 PTF ASBAGHIKHANGHAH Behnam
IRI
R16 Men -68kg
CHN
HUANG Jiannan 11:1 PTF COLON Luis
PUR
R16 Men -68kg
RUS
DENISENKO Alexey 7:5 PTF ACHAB Jaouad
BEL
R32 Men -68kg
RUS
NIKITIN Vasilii 12:4 PTF MENDOZA Abel
MEX
R32 Men -68kg
AUS
AUGER Thomas 7:16 PTF GRGIC Filip
CRO
R32 Men -68kg
CHN
HUANG Jiannan 8:4 PTF LO Tsung Jui
TPE
R32 Men -68kg
VIE
LE Huynh Chau 0:8 WDR ASBAGHIKHANGHAH Behnam
IRI
R32 Men -68kg
GER
MANZ Daniel 8:8 SUP LOPEZ Mark
USA
R32 Men -68kg
ESP
ROSILLO ATENCIA Jose Antonio 13:15 PTF JENNINGS Terrence
USA
R32 Men -68kg
CAN
POTVIN Maxime 9:8 PTF ZAKI Ghofran
EGY
R32 Men -68kg
KOR
KIM Hun 8:6 PTF HARVEY Michael
GBR
R32 Men -68kg
GBR
RICHARDS Ruebyn 6:0 PTF BRIKI Ouahid
TUN
R32 Men -68kg
PUR
COLON Luis 7:6 SDP BAGHERI MOTAMED Mohammad
IRI
R32 Men -68kg
BEL
ACHAB Jaouad 7:3 PTF NIKPAI Rohullah
AFG
R32 Men -68kg
MEX
ISLAS Idulio 8:9 PTF ULUGNUYAN Cem
TUR
F Men -80kg
RUS
GAUN Albert 3:4 PTF COOK Aaron
GBR
SF Men -80kg
ARG
CRISMANICH Sebastian Eduardo 0:0 WDR GAUN Albert
RUS
SF Men -80kg
GBR
COOK Aaron 7:6 SDP MAIZEROI Torann
FRA
QF Men -80kg
KOR
LEE Sang-je 8:9 SDP GAUN Albert
RUS
QF Men -80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 5:7 PTF CRISMANICH Sebastian Eduardo
ARG
QF Men -80kg
GBR
COOK Aaron 7:4 PTF LIZARRAGA Rene
MEX
QF Men -80kg
FRA
MAIZEROI Torann 3:2 PTF YEREMYAN Arman
ARM
R16 Men -80kg
TUR
SARI Yunus 3:4 SDP GAUN Albert
RUS
R16 Men -80kg
GER
GUELEC Tahir 14:16 PUN LEE Sang-je
KOR
R16 Men -80kg
GBR
COOK Aaron 8:7 SDP HAJIZAVAREH Masoud
IRI
R16 Men -80kg
IRI
ABDOLLAHI Farzad 6:8 PTF LIZARRAGA Rene
MEX
R16 Men -80kg
ARM
YEREMYAN Arman 7:5 PTF ADRIANO Uriel
MEX
R16 Men -80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 9:1 PUN OUESLATI Oussama
TUN
R16 Men -80kg
USA
LOPEZ Steven 4:5 SDP CRISMANICH Sebastian Eduardo
ARG
R16 Men -80kg
POL
PAZINSKI Piotr 3:4 PTF MAIZEROI Torann
FRA
R32 Men -80kg
TUN
OUESLATI Oussama 14:13 SDP QIAO Sen
CHN
R32 Men -80kg
TUR
BAYGUT Ridvan 4:12 PTF YEREMYAN Arman
ARM
R32 Men -80kg
IRI
ABDOLLAHI Farzad 10:8 PTF LIZARRAGA Rene
MEX
R32 Men -80kg
IRI
HAJIZAVAREH Masoud 3:2 PTF MOURA Henrique
BRA
R32 Men -80kg
AZE
AZIZOV Ramin 3:4 SDP PAZINSKI Piotr
POL
R32 Men -80kg
FRA
MAIZEROI Torann 8:2 PTF HYPOLITE Lenn
TTO
R32 Men -80kg
KOR
LEE Sang-je 15:14 SDP KOTKOV Anton
RUS
R32 Men -80kg
CIV
KASSI Anicet 9:10 PTF SARI Yunus
TUR
R32 Men -80kg
PHI
DELA CRUZ Christian Al 5:9 PTF CRISMANICH Sebastian Eduardo
ARG
R32 Men -80kg
GBR
SANSUM Damon 8:9 PTF LOPEZ Steven
USA
F Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 17:9 PTF CHA Dongmin
KOR
SF Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 8:4 PTF MARDANI Sajjad
IRI
SF Men +80kg
GBR
CHO Mahama 8:9 PTF CHA Dongmin
KOR
QF Men +80kg
GBR
CHO Mahama 13:9 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
QF Men +80kg
FRA
N'DIAYE M'bar 8:13 PTF MARDANI Sajjad
IRI
QF Men +80kg
TUR
SARI Ali 5:7 PTF CHA Dongmin
KOR
QF Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 3:1 PTF BAYKUZIYEV Jasur
UZB
R16 Men +80kg
FRA
N'DIAYE M'bar 9:2 PTF WODZICH Volker
GER
R16 Men +80kg
VEN
RIVAS Carlos 5:8 PTF CHA Dongmin
KOR
R16 Men +80kg
TUR
SARI Ali 4:2 PTF LOPEZ Misael
MEX
R16 Men +80kg
GAB
OBAME Anthony 5:3 RSC AYMAN Mohamed
EGY
R16 Men +80kg
VEN
DIAZ FALCON Juan Carlos 1:13 PTG TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
R16 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 5:1 PTF LAMBDIN Stephen
USA
R16 Men +80kg
ITA
BASILE Leonardo 1:5 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R16 Men +80kg
CAN
BERGERON Marc Andre 6:11 PTF BAYKUZIYEV Jasur
UZB
R32 Men +80kg
CHN
LIU Xiaobo 3:6 PTF LOPEZ Misael
MEX
R32 Men +80kg
GRE
GKOLTSIOS Konstantinos 7:9 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
R32 Men +80kg
NGR
CHUKWUMERIJE Chika 0:0 DSQ DIAZ FALCON Juan Carlos
VEN
R32 Men +80kg
USA
LAMBDIN Stephen 1:0 SDP HATOWSKI Piotr
POL
R32 Men +80kg
RUS
KUZNETSOV Roman 8:12 PTF MARDANI Sajjad
IRI
R32 Men +80kg
ITA
BASILE Leonardo 6:1 PTF GOLEC Vedran
CRO
R32 Men +80kg
CHN
LIU Jintao 1:7 PTF WODZICH Volker
GER
R32 Men +80kg
FRA
N'DIAYE M'bar 17:5 PTG SANCHEZ Ocelotzin
MEX
R32 Men +80kg
GBR
CHO Mahama 9:6 SDP CEZáRIO FELIX Guilherme
BRA
R32 Men +80kg
ITA
MOLFETTA Carlo 9:11 PTF SARI Ali
TUR
R32 Men +80kg
UZB
BAYKUZIYEV Jasur 9:6 PTF TRABELSI Yassine
TUN
R32 Men +80kg
NED
WANROOIJ Jeroen 2:3 PTF BERGERON Marc Andre
CAN
R32 Men +80kg
GER
BACHMANN Alexander 7:8 SDP RIVAS Carlos
VEN
F Women -49kg
CHN
WU Jingyu 4:0 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
SF Women -49kg
FRA
AZIEZ Yasmina 4:3 PTF GONDA Ivett
HUN
SF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 2:6 PTF WU Jingyu
CHN
QF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 9:8 PTF CRAIG Chalotte
USA
QF Women -49kg
MEX
MANJARREZ Itzel 9:16 PTF GONDA Ivett
HUN
QF Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 1:14 PTF WU Jingyu
CHN
QF Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 4:7 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
R16 Women -49kg
CRO
ZANINOVIC Lucija 7:8 SDP YILDIRIM Rukiye
TUR
R16 Women -49kg
ESP
TORRONTEGUI RONCO Elaia 2:3 PTF CRAIG Chalotte
USA
R16 Women -49kg
BRA
TANG SING Iris 4:5 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
R16 Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 8:4 PTF KOUTTOUKI Kyriaki
CYP
R16 Women -49kg
GER
MANZ Sumeyye 3:15 PTG WU Jingyu
CHN
R16 Women -49kg
KOR
KIM So-hui 11:6 PTF DELLAN Virginia
VEN
R16 Women -49kg
MEX
MANJARREZ Itzel 8:5 PTF MOZLOVA Anastasia
RUS
R32 Women -49kg
TUN
FARHANI Fadia 1:15 PTG DELLAN Virginia
VEN
R32 Women -49kg
FRA
MUSTAPHA Hajer 6:7 SDP MANZ Sumeyye
GER
R32 Women -49kg
JPN
YAMADA Miyu 8:12 PTF KOUTTOUKI Kyriaki
CYP
R32 Women -49kg
CHN
LIU Liping 1:3 PTF TANG SING Iris
BRA
R32 Women -49kg
UKR
ROMOLDANOVA Iryna 2:8 PTF MOZLOVA Anastasia
RUS
R32 Women -49kg
GUA
ZAMORA GORDILLO Elizabeth 0:9 PTF WU Jingyu
CHN
R32 Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 10:9 PTF YONG Yvette Hui Hua
CAN
R32 Women -49kg
MEX
ALEGRIA PENA Jannet 5:8 PTF GONDA Ivett
HUN
R32 Women -49kg
USA
CRAIG Chalotte 7:5 PTF ABDELSALAM Nour
EGY
R32 Women -49kg
PER
DIEZ CANSECO VERDE Lizbeth 4:6 PTF YILDIRIM Rukiye
TUR
R32 Women -49kg
ESP
TORRONTEGUI RONCO Elaia 13:4 PTF PHAN Melanie
CAN
R32 Women -49kg
KOR
KIM Jaeah 3:5 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
R32 Women -49kg
MEX
MANJARREZ Itzel 6:3 SDP SOROKA Ganna
UKR
F Women -57kg
KOR
KIM So-hee 1:2 PTF CALVO GOMEZ Eva
ESP
SF Women -57kg
ESP
CALVO GOMEZ Eva 5:4 SDP TSENG Li-Cheng
TPE
SF Women -57kg
KOR
KIM So-hee 12:11 SDP HAMADA Mayu
JPN
QF Women -57kg
EGY
WAHBA Hedaya 3:4 SDP CALVO GOMEZ Eva
ESP
QF Women -57kg
MEX
CHAVEZ Jessica 2:7 PTF TSENG Li-Cheng
TPE
QF Women -57kg
GBR
JONES Jade 3:8 PTF KIM So-hee
KOR
QF Women -57kg
JPN
HAMADA Mayu 3:1 PTF WANG Yun
CHN
R16 Women -57kg
MEX
LARA Diana 1:2 SDP CHAVEZ Jessica
MEX
R16 Women -57kg
CRO
ZANINOVIC Ana 5:10 PTF HAMADA Mayu
JPN
R16 Women -57kg
TPE
TSENG Li-Cheng 2:1 PTF MININA Daria
RUS
R16 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 1:4 PTF CALVO GOMEZ Eva
ESP
R16 Women -57kg
CHN
SHAO Fenfen 1:8 PTF KIM So-hee
KOR
R16 Women -57kg
EGY
WAHBA Hedaya 4:3 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
R16 Women -57kg
ARG
ANGIOLILLO Luciana 5:13 PTF WANG Yun
CHN
R16 Women -57kg
GBR
JONES Jade 7:5 PTF LEWIS Cheyenne
USA
R32 Women -57kg
EGY
WAHBA Hedaya 5:2 PTF CARSTENS SALCEDA Carolena
PAN
R32 Women -57kg
CHN
HOU Yuzhuo 1:2 SDP LARA Diana
MEX
R32 Women -57kg
USA
LEWIS Cheyenne 7:5 PTF BEZZOLA Manuela
SUI
R32 Women -57kg
CHN
WANG Yun 10:4 PTF KIM Yu-jin
KOR
R32 Women -57kg
TUR
DIKEN Durdane 1:6 PTF KIM So-hee
KOR
R32 Women -57kg
FIN
MIKKONEN Suvi 8:19 PTF ANGIOLILLO Luciana
ARG
R32 Women -57kg
CRO
ZANINOVIC Ana 13:5 PTF AGHAKISHIYEVA Gunay
AZE
R32 Women -57kg
CRO
ZUBCIC Martina 1:10 PTF HAMADA Mayu
JPN
R32 Women -57kg
EGY
ABDELKADER Radwa 4:1 PTF GONDA Evelyn Márta
HUN
R32 Women -57kg
CHN
SHAO Fenfen 11:5 PTF DOSSOU GBETE Aline
FRA
R32 Women -57kg
RUS
MININA Daria 3:2 SDP LIBORIO Floriane
FRA
R32 Women -57kg
TUN
BEN ALI Rahma 1:8 PTF CALVO GOMEZ Eva
ESP
R32 Women -57kg
TUR
YANGIN Hatice 1:9 PTF TSENG Li-Cheng
TPE
R32 Women -57kg
PUR
CARTAGENA Emely Johan 1:2 PTF GLASNOVIC NIKITA
CRO
F Women -67kg
TPE
CHUANG CHIA CHIA 7:4 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
SF Women -67kg
RUS
BARYSHNIKOVA Anastasia 9:4 PTF AZIZOVA Farida
AZE
SF Women -67kg
CHN
ZHANG Hua 0:6 PTF CHUANG CHIA CHIA
TPE
QF Women -67kg
CHN
GUO Yunfei 6:7 PTF CHUANG CHIA CHIA
TPE
QF Women -67kg
KOR
HWANG Kyung Seon 3:9 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
QF Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 7:6 SDP DUMAR Katherine
COL
QF Women -67kg
TPE
CHEN Yann Yeu 1:2 PTF ZHANG Hua
CHN
R16 Women -67kg
KOR
KIM Hwilang 3:4 PTF ZHANG Hua
CHN
R16 Women -67kg
FRA
NIARE Haby 4:5 PTF CHEN Yann Yeu
TPE
R16 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 4:2 PTF LIU Qing
MAC
R16 Women -67kg
TUR
TATAR Nur 2:4 PTF GUO Yunfei
CHN
R16 Women -67kg
RUS
TIMOFEEVA Marina 1:2 PTF HWANG Kyung Seon
KOR
R16 Women -67kg
COL
DUMAR Katherine 4:3 PTF JOHANSSON Elin
SWE
R16 Women -67kg
CAN
TAILLON Jade 4:10 PTF CHUANG CHIA CHIA
TPE
R16 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 3:6 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
R32 Women -67kg
ESP
PIÑEIRO DEVESA Lua 7:10 PTF GUO Yunfei
CHN
R32 Women -67kg
AUS
MARTON Carmen 5:6 SDP TIMOFEEVA Marina
RUS
R32 Women -67kg
FRA
NIARE Haby 4:3 PTF PAGNOTTA Melissa
CAN
R32 Women -67kg
KOR
KIM Hwilang 9:7 PTF LI Chen
CHN
R32 Women -67kg
COL
DUMAR Katherine 9:7 SDP ELSAWALHY Seham
EGY
R32 Women -67kg
CAN
TAILLON Jade 8:1 PTF EMBER Eve
AUS
R32 Women -67kg
SUI
KLÄY Nina 0:1 PTF CHEN Yann Yeu
TPE
R32 Women -67kg
MKD
MATIJASEVIC Petra 5:14 PTF CHUANG CHIA CHIA
TPE
R32 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 9:6 PTF SUMIC Marina
CRO
R32 Women -67kg
GAB
MOUEGA Urgence 1:9 PTF JOHANSSON Elin
SWE
R32 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 4:2 PTF ANIC Franka
SLO
R32 Women -67kg
USA
MCPHERSON Paige 5:6 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
R32 Women -67kg
KOR
HWANG Kyung Seon 6:4 PTF VASCONCELOS Julia
BRA
R32 Women -67kg
TUR
TATAR Nur 2:1 PTF WIET HENIN Magda
FRA
R32 Women -67kg
MEX
OVIEDO Melissa 2:8 PTF ZHANG Hua
CHN
R32 Women -67kg
PHI
ALORA Kirstie Elaine 2:4 PTF LIU Qing
MAC
F Women +67kg
CHN
ZHENG Shuyin 5:2 PTF ACOSTA Briseida
MEX
SF Women +67kg
CHN
ZHENG Shuyin 3:1 WDR WALKDEN Bianca
GBR
SF Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 1:7 PTF ACOSTA Briseida
MEX
QF Women +67kg
MEX
ESPINOZA Maria del Rosario 5:6 SDP ACOSTA Briseida
MEX
QF Women +67kg
FRA
GRAFFE Anne-Caroline 6:18 PTG ZHENG Shuyin
CHN
QF Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 5:1 PTF OOGINK Reshmie
NED
QF Women +67kg
CHN
NIU Lulu 2:8 PTF WALKDEN Bianca
GBR
R16 Women +67kg
SWE
IKONEN Casandra 2:5 PTF OOGINK Reshmie
NED
R16 Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 3:2 PTF LI Donghua
CHN
R16 Women +67kg
MEX
ESPINOZA Maria del Rosario 3:2 PTF TEPAVAC Ana
SRB
R16 Women +67kg
KAZ
DENIZ Cansel 7:13 PTF NIU Lulu
CHN
R16 Women +67kg
CHN
ZHENG Shuyin 4:1 PTF RODRIGUEZ Katherine
DOM
R16 Women +67kg
FRA
GRAFFE Anne-Caroline 11:5 PTF CARUSO Rachelle
CAN
R16 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 10:8 PTF LEE In Jong
KOR
R32 Women +67kg
DOM
MONTES DE OCA Deysy 2:6 PTF ZHENG Shuyin
CHN
R32 Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 6:2 PTF TAZEGÜL Melda
GER
R32 Women +67kg
FRA
EPANGUE Gwladys 7:9 PTF DENIZ Cansel
KAZ
R32 Women +67kg
DOM
RODRIGUEZ Katherine 3:1 PTF HAMON Lauren
USA
R32 Women +67kg
SWE
IKONEN Casandra 6:4 PTF AYDIN Asena
TUR
R32 Women +67kg
AUS
STEVENS Tassya 0:4 PTF LI Donghua
CHN
R32 Women +67kg
UKR
KONIEVA Maryna 2:6 PTF WALKDEN Bianca
GBR
R32 Women +67kg
PUR
MARTINEZ Nikki 1:10 PTF OOGINK Reshmie
NED
R32 Women +67kg
SRB
TEPAVAC Ana 2:1 PTF WEISS Katharina
GER
R32 Women +67kg
MEX
ESPINOZA Maria del Rosario 3:5 WDR AN Saebom
KOR
R32 Women +67kg
CHN
NIU Lulu 6:3 PTF VANEGAS Sandra
COL
R32 Women +67kg
USA
GALLOWAY Jackie 5:7 PTF LEE In Jong
KOR
R32 Women +67kg
CAN
CARUSO Rachelle 0:0 DSQ SIMON ALAMO Rosanna
ESP