Moscow 2015 World Taekwondo Grand Prix

Match Results

Weight category
F Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 8:5 PTF NAVARRO Carlos
MEX
SF Men -58kg
MEX
NAVARRO Carlos 14:13 PTF KIM Tae-hun
KOR
SF Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 10:5 PTF TUNCAT Levent
GER
QF Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 17:5 PTG CHA Tae-moon
KOR
QF Men -58kg
GER
TUNCAT Levent 8:7 PTF RODRIGUEZ Cesar
MEX
QF Men -58kg
MEX
NAVARRO Carlos 13:8 PTF CHELLAMOOTOO Dylan
FRA
QF Men -58kg
ARG
GUZMAN Lucas 10:16 PTF KIM Tae-hun
KOR
R16 Men -58kg
TPE
HUANG CHENG-CHING 2:14 PTG KIM Tae-hun
KOR
R16 Men -58kg
ARG
GUZMAN Lucas 5:3 PTF ZHAO Shuai
CHN
R16 Men -58kg
RUS
POISEEV Ruslan 9:26 PTG CHA Tae-moon
KOR
R16 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 5:9 PTF NAVARRO Carlos
MEX
R16 Men -58kg
FRA
CHELLAMOOTOO Dylan 9:3 PTF KETBI Si Mohamed
BEL
R16 Men -58kg
IRI
ASHOURZADEH FALLAH Farzan 13:0 PTG TEIXEIRA Venilton
BRA
R16 Men -58kg
KAZ
MAMAYEV Nursultan 9:10 PTF RODRIGUEZ Cesar
MEX
R16 Men -58kg
GER
TUNCAT Levent 20:8 PTG SAWEKWIHAREE Ramnarong
THA
R32 Men -58kg
CHI
PEREZ Camilo 4:25 PTG TEIXEIRA Venilton
BRA
R32 Men -58kg
ARG
GUZMAN Lucas 14:0 PTF GERICK Logan
USA
R32 Men -58kg
CAN
MUSCAT Tyler 2:14 PTG KETBI Si Mohamed
BEL
R32 Men -58kg
BEL
LAACHRAOUI Mourad ABDEL M. 10:24 PTF CHA Tae-moon
KOR
R32 Men -58kg
RUS
DENISOV Stanislav 0:0 RSC MAMAYEV Nursultan
KAZ
R32 Men -58kg
CRC
OVIEDO Heiner 5:10 PTF HUANG CHENG-CHING
TPE
R32 Men -58kg
EGY
SHAWKY Elsaid 3:10 PTF ZHAO Shuai
CHN
R32 Men -58kg
POR
BRAGANCA Rui 6:5 PTF PIE Luis
DOM
R32 Men -58kg
AUS
KHALIL Safwan 4:5 PTF CHELLAMOOTOO Dylan
FRA
R32 Men -58kg
GER
TUNCAT Levent 17:5 PTG SIMITSIS Georgios
GRE
R32 Men -58kg
RUS
ARTAMONOV Mikhail 0:0 RSC POISEEV Ruslan
RUS
R32 Men -58kg
GBR
CATER Max 11:15 PTF RODRIGUEZ Cesar
MEX
R32 Men -58kg
THA
SAWEKWIHAREE Ramnarong 23:16 PTF TORTOSA CABRERA Jesus
ESP
R32 Men -58kg
AZE
ALIYEV Mikayil 4:17 PTG NAVARRO Carlos
MEX
F Men -68kg
KOR
KIM Hun 13:12 GDP LEE Daehoon
KOR
SF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 16:10 PTF KHRAMTCOV Maksim
RUS
SF Men -68kg
IRI
YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl 6:8 PTF KIM Hun
KOR
QF Men -68kg
ESP
GONZALEZ BONILLA Joel 5:6 PTF KIM Hun
KOR
QF Men -68kg
MDA
ARVENTII Vladislav 10:23 PTG KHRAMTCOV Maksim
RUS
QF Men -68kg
RUS
DENISENKO Alexey 14:15 PTF YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl
IRI
QF Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 19:14 PTF BRECIC Lovre
CRO
R16 Men -68kg
KOR
KIM Hun 16:9 PTF TAZEGUL Servet
TUR
R16 Men -68kg
MEX
TORRES VAZQUEZ Isaac Ramon 3:4 GDP ARVENTII Vladislav
MDA
R16 Men -68kg
ESP
GONZALEZ BONILLA Joel 16:9 PTF LOPEZ Mark
USA
R16 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 6:5 GDP NASSRAZADANY Alireza
IRI
R16 Men -68kg
AZE
TAGHIZADE Aykhan 10:18 PTF KHRAMTCOV Maksim
RUS
R16 Men -68kg
RUS
DENISENKO Alexey 12:5 PTF DIEYE Balla
SEN
R16 Men -68kg
IRI
YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl 1:0 GDP ROSILLO ATENCIA Jose Antonio
ESP
R16 Men -68kg
CRO
BRECIC Lovre 22:13 PTF GUTIERREZ Saul
MEX
R32 Men -68kg
KOR
LEE Daehoon 14:4 PTF ADNAN-KARIM Hamza
GER
R32 Men -68kg
ESP
GONZALEZ BONILLA Joel 14:8 PTF AUGER Thomas
AUS
R32 Men -68kg
RUS
KHRAMTCOV Maksim 16:7 PTF ACHAB Jaouad
BEL
R32 Men -68kg
CAN
POTVIN Maxime 3:15 PTG YAGHOUBIJOUYBARI Abolfazl
IRI
R32 Men -68kg
MEX
TORRES VAZQUEZ Isaac Ramon 9:4 PTF PILAVAKIS Ioannis
CYP
R32 Men -68kg
CHN
HUANG Jiannan 6:11 PTF BRECIC Lovre
CRO
R32 Men -68kg
IRI
NASSRAZADANY Alireza 8:3 PTF JENNINGS Terrence
USA
R32 Men -68kg
KOR
KIM Hun 3:2 PTF STAMPER Martin
GBR
R32 Men -68kg
AUS
AFONCZENKO Thomas 3:15 PTF TAZEGUL Servet
TUR
R32 Men -68kg
AZE
TAGHIZADE Aykhan 8:3 PTF MININ Konstantin
RUS
R32 Men -68kg
SEN
DIEYE Balla 11:10 PTF BARCLAIS Stevens
FRA
R32 Men -68kg
MDA
ARVENTII Vladislav 11:9 PTF SILVA Mario
POR
R32 Men -68kg
GBR
GAYLE Jordan 5:13 PTF ROSILLO ATENCIA Jose Antonio
ESP
R32 Men -68kg
POL
ROBAK Karol WLADYSLAW 14:15 PTF LOPEZ Mark
USA
R32 Men -68kg
BUL
DALAKLIEV Vladimir 8:9 PTF GUTIERREZ Saul
MEX
F Men -80kg
GBR
COOK Aaron 4:11 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
SF Men -80kg
USA
LOPEZ Steven 0:0 WDR CISSE Cheick Sallah
CIV
SF Men -80kg
GBR
COOK Aaron 12:4 PTG COULIBALY Ismael
MLI
QF Men -80kg
CHN
QIAO Sen 8:9 PTF COULIBALY Ismael
MLI
QF Men -80kg
GBR
COOK Aaron 7:6 PTF RAFALOVICH Maksim
UZB
QF Men -80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 13:21 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
QF Men -80kg
IRI
HAJIZAVAREH Masoud 9:10 PTF LOPEZ Steven
USA
R16 Men -80kg
CHN
QIAO Sen 8:2 PTF GEORGIEV Teodor
BUL
R16 Men -80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 6:1 PTF FEJZIC Damir
SRB
R16 Men -80kg
IRI
HAJIZAVAREH Masoud 9:8 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R16 Men -80kg
USA
LOPEZ Steven 4:3 PTF GUELEC Tahir
GER
R16 Men -80kg
POR
FERREIRA Julio 4:5 PTF COULIBALY Ismael
MLI
R16 Men -80kg
GBR
COOK Aaron 14:13 PTF ILIESCO Christopher
CAN
R16 Men -80kg
CIV
CISSE Cheick Sallah 14:2 PTG GAUN Albert
RUS
R16 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 0:0 RSC RAFALOVICH Maksim
UZB
R32 Men -80kg
AZE
AZIZOV Ramin 1:13 PTG GUELEC Tahir
GER
R32 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Nikita 8:7 PTF BOTTA Roberto
ITA
R32 Men -80kg
CAN
ILIESCO Christopher 6:1 PTF SHKARA Hayder
AUS
R32 Men -80kg
IRI
HAJIZAVAREH Masoud 19:16 PTF FERNANDES Michel
POR
R32 Men -80kg
MLI
COULIBALY Ismael 26:22 PTF SANSUM Damon
GBR
R32 Men -80kg
UZB
RAFALOVICH Maksim 17:10 PTF LIZARRAGA Rene
MEX
R32 Men -80kg
MEX
ADRIANO Uriel 4:5 PTF QIAO Sen
CHN
R32 Men -80kg
POR
FERREIRA Julio 7:6 GDP KOTKOV Anton
RUS
R32 Men -80kg
RUS
BELOV Philipp 0:0 RSC GAUN Albert
RUS
R32 Men -80kg
ARM
YEREMYAN Arman 4:14 PTF CISSE Cheick Sallah
CIV
R32 Men -80kg
USA
LOPEZ Steven 4:3 PTF ISHIDA Jaysen
USA
R32 Men -80kg
POL
PAZINSKI Piotr 4:5 PTF MARTINEZ GARCIA Raul
ESP
R32 Men -80kg
SRB
FEJZIC Damir 5:4 PTF MAIZEROI Torann
FRA
R32 Men -80kg
GBR
MUHAMMAD Lutalo 20:8 PTG DE OLIVEIRA BILIA André
BRA
R32 Men -80kg
BUL
GEORGIEV Teodor 3:2 GDP SARI Yunus
TUR
F Men +80kg
UZB
SHOKIN Dmitriy 9:4 PTF LARIN Vladislav
RUS
SF Men +80kg
GBR
CHO Mahama 0:5 PTF LARIN Vladislav
RUS
SF Men +80kg
KOR
JO Chol-ho 4:5 PTF SHOKIN Dmitriy
UZB
QF Men +80kg
KOR
CHA Dongmin 5:6 PTF CHO Mahama
GBR
QF Men +80kg
GER
WODZICH Volker 3:6 PTF SHOKIN Dmitriy
UZB
QF Men +80kg
RUS
LARIN Vladislav 11:9 PTF SILLA Arman-Marshall
BLR
QF Men +80kg
KOR
JO Chol-ho 0:0 RSC LAMBDIN Stephen
USA
R16 Men +80kg
KOR
CHA Dongmin 8:5 PTF LOPEZ Misael
MEX
R16 Men +80kg
ITA
MOLFETTA Carlo 0:15 PTG SHOKIN Dmitriy
UZB
R16 Men +80kg
BLR
SILLA Arman-Marshall 19:10 PTF ISAEV Radik
AZE
R16 Men +80kg
TUN
TRABELSI Yassine 7:8 PTF LARIN Vladislav
RUS
R16 Men +80kg
CAN
BERGERON Marc Andre 4:7 PTF CHO Mahama
GBR
R16 Men +80kg
GER
WODZICH Volker 15:9 PTF BASILE Leonardo
ITA
R16 Men +80kg
RUS
KIRICHENKO Yury 0:1 GDP LAMBDIN Stephen
USA
R16 Men +80kg
UZB
BAYKUZIYEV Jasur 4:8 PTF JO Chol-ho
KOR
R32 Men +80kg
KOR
CHA Dongmin 9:2 PTF HATOWSKI Piotr
POL
R32 Men +80kg
TUN
TRABELSI Yassine 8:1 PTF GBANE Seydou
CIV
R32 Men +80kg
KOR
JO Chol-ho 8:3 PTF BACHMANN Alexander
GER
R32 Men +80kg
MEX
LOPEZ Misael 15:10 PTF TRAJKOVIC Ivan Konrad
SLO
R32 Men +80kg
BLR
SILLA Arman-Marshall 10:5 PTF SARI Ali
TUR
R32 Men +80kg
ARG
SIO Martín 5:6 PTF LAMBDIN Stephen
USA
R32 Men +80kg
ESP
ROS GÓMEZ Daniel 0:7 PTF BASILE Leonardo
ITA
R32 Men +80kg
TPE
CHANG Kai 3:15 PTG SHOKIN Dmitriy
UZB
R32 Men +80kg
CRO
GOLEC Vedran 8:11 PTF MOLFETTA Carlo
ITA
R32 Men +80kg
RUS
KIRICHENKO Yury 8:3 PTF MA Zhaoyong
CHN
R32 Men +80kg
TUR
YUKSEL Serdar 1:7 PTF CHO Mahama
GBR
R32 Men +80kg
NIG
ISSOUFOU Abdoul 8:12 PTF ISAEV Radik
AZE
R32 Men +80kg
GER
WODZICH Volker 5:3 PTF EL YAZIDI Omar
FRA
R32 Men +80kg
CIV
ZOKOU Firmin 3:15 PTG LARIN Vladislav
RUS
R32 Men +80kg
CAN
BERGERON Marc Andre 4:2 PTF WANROOIJ Jeroen
NED
F Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 2:3 PTF KIM So-hui
KOR
SF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 10:3 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
SF Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 6:5 GDP YILDIRIM Rukiye
TUR
QF Women -49kg
CHN
LI Zhaoyi 4:1 PTF LYCHAGINA Alexandra
RUS
QF Women -49kg
KOR
KIM So-hui 14:4 PTF SONKHAM Chanatip
THA
QF Women -49kg
BRA
REIS Talisca 4:5 GDP BOGDANOVIC Tijana
SRB
QF Women -49kg
UKR
ROMOLDANOVA Iryna 7:9 PTF YILDIRIM Rukiye
TUR
R16 Women -49kg
SRB
BOGDANOVIC Tijana 8:5 PTF AZIEZ Yasmina
FRA
R16 Women -49kg
AZE
ABAKAROVA Patimat 5:6 GDP REIS Talisca
BRA
R16 Women -49kg
RUS
LYCHAGINA Alexandra 0:0 RSC IGUMENOVA Svetlana
RUS
R16 Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 13:0 PTG KOUTSOU Ioanna
GRE
R16 Women -49kg
CAN
YONG Yvette Hui Hua 4:12 PTF SONKHAM Chanatip
THA
R16 Women -49kg
CRO
ZANINOVIC Lucija 1:2 PTF LI Zhaoyi
CHN
R16 Women -49kg
BRA
TANG SING Iris 0:1 PTF ROMOLDANOVA Iryna
UKR
R16 Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 10:11 PTF KIM So-hui
KOR
R32 Women -49kg
THA
WONGPATTANAKIT Panipak 16:4 PTG SMIRNOVA Maria
RUS
R32 Women -49kg
KOR
HA Min-Ah 3:6 GDP LI Zhaoyi
CHN
R32 Women -49kg
UKR
SOROKA Ganna 6:10 PTF SONKHAM Chanatip
THA
R32 Women -49kg
GRE
KOUTSOU Ioanna 7:5 PTF YAGUE ENRIQUE Brigitte
ESP
R32 Women -49kg
BRA
REIS Talisca 9:1 PTF KOUTTOUKI Kyriaki
CYP
R32 Women -49kg
BRA
TANG SING Iris 12:0 PTG TORRONTEGUI RONCO Elaia
ESP
R32 Women -49kg
USA
CRAIG Chalotte 0:1 GDP ROMOLDANOVA Iryna
UKR
R32 Women -49kg
TPE
LIN Wan-Ting 2:7 PTF ABAKAROVA Patimat
AZE
R32 Women -49kg
CAN
YONG Yvette Hui Hua 7:6 PTF DIEZ CANSECO VERDE Lizbeth
PER
R32 Women -49kg
FRA
MUSTAPHA Hajer 0:12 PTG KIM So-hui
KOR
R32 Women -49kg
RUS
LYCHAGINA Alexandra 6:1 PTF OLIVAN Beatriz
MEX
R32 Women -49kg
RUS
IGUMENOVA Svetlana 2:1 PTF MANJARREZ Itzel
MEX
R32 Women -49kg
EGY
ABDELSALAM Nour 6:15 PTF BOGDANOVIC Tijana
SRB
R32 Women -49kg
TUR
YILDIRIM Rukiye 12:7 PTF MADDOCK Charlie
GBR
F Women -57kg
RTA
ALIZADEH ZENOORIN Kimia 4:3 GDP JONES Jade
GBR
SF Women -57kg
EGY
WAHBA Hedaya 10:16 PTF JONES Jade
GBR
SF Women -57kg
CRO
ZUBCIC Martina 4:8 PTF ALIZADEH ZENOORIN Kimia
RTA
QF Women -57kg
KOR
LIM Geum-Byeol 11:22 PTG ALIZADEH ZENOORIN Kimia
RTA
QF Women -57kg
CRO
GLASNOVIC NIKITA 3:9 PTF WAHBA Hedaya
EGY
QF Women -57kg
KOR
KIM So-hee 4:11 PTF JONES Jade
GBR
QF Women -57kg
CRO
ZUBCIC Martina 18:1 PTG ABDELKADER Radwa
EGY
R16 Women -57kg
ESP
CALVO GOMEZ Eva 12:15 PTF ZUBCIC Martina
CRO
R16 Women -57kg
MEX
LARA Diana 5:6 PTF WAHBA Hedaya
EGY
R16 Women -57kg
HUN
GONDA Evelyn Márta 4:11 PTF JONES Jade
GBR
R16 Women -57kg
CRO
GLASNOVIC NIKITA 7:5 PTF HOU Yuzhuo
CHN
R16 Women -57kg
FRA
LIBORIO Floriane 0:17 PTG LIM Geum-Byeol
KOR
R16 Women -57kg
CYP
PILAVAKI Despina 2:3 PTF ABDELKADER Radwa
EGY
R16 Women -57kg
GBR
BOOTH Rachelle 0:2 PTF ALIZADEH ZENOORIN Kimia
RTA
R16 Women -57kg
KOR
KIM So-hee 4:2 PTF FROEMMING Anna-Lena
GER
R32 Women -57kg
SUI
BEZZOLA Manuela 1:2 GDP HOU Yuzhuo
CHN
R32 Women -57kg
CRO
ZUBCIC Martina 13:1 PTG KOTSIS Edina
HUN
R32 Women -57kg
BRA
LIMA Josiane 5:8 PTF FROEMMING Anna-Lena
GER
R32 Women -57kg
RUS
VOLKOVA Julia 2:5 PTF PILAVAKI Despina
CYP
R32 Women -57kg
TUR
DIKEN Durdane 0:9 PTF LIM Geum-Byeol
KOR
R32 Women -57kg
TUR
YANGIN Hatice 6:15 PTF BOOTH Rachelle
GBR
R32 Women -57kg
RTA
ALIZADEH ZENOORIN Kimia 12:0 PTG HUANG YUN-WEN
TPE
R32 Women -57kg
POR
CUNHA Joana 2:3 PTF ABDELKADER Radwa
EGY
R32 Women -57kg
AUS
MARTON Caroline 0:9 PTF WAHBA Hedaya
EGY
R32 Women -57kg
MEX
LARA Diana 8:2 PTF CHAVEZ Jessica
MEX
R32 Women -57kg
KOR
KIM So-hee 13:6 PTF FOLGMANN Madeline
GER
R32 Women -57kg
HUN
GONDA Evelyn Márta 9:7 PTF CARSTENS SALCEDA Carolena
PAN
R32 Women -57kg
FRA
LIBORIO Floriane 15:7 PTF DIEDHIOU Bineta
SEN
F Women -67kg
KOR
OH Hyeri 8:7 GDP PAGNOTTA Melissa
CAN
SF Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 1:6 PTF OH Hyeri
KOR
SF Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 7:6 PTF ELSAWALHY Seham
EGY
QF Women -67kg
TUR
TATAR Nur 10:11 GDP ELSAWALHY Seham
EGY
QF Women -67kg
ESP
CALVO GOMEZ Marta 0:3 PTF AZIZOVA Farida
AZE
QF Women -67kg
KOR
OH Hyeri 2:1 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
QF Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 2:14 PTF PAGNOTTA Melissa
CAN
R16 Women -67kg
TUR
TATAR Nur 4:1 PTF HWANG Kyung Seon
KOR
R16 Women -67kg
TPE
CHUANG CHIA CHIA 9:10 PTF GBAGBI Ruth
CIV
R16 Women -67kg
KOR
OH Hyeri 4:2 PTF SUMIC Marina
CRO
R16 Women -67kg
SLO
ANIC Franka 1:3 PTF BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
R16 Women -67kg
EGY
ELSAWALHY Seham 8:0 PTF ZHIVOTKOVA Arina
RUS
R16 Women -67kg
CAN
PAGNOTTA Melissa 12:5 PTF ZHANG Hua
CHN
R16 Women -67kg
SWE
JOHANSSON Elin 9:10 GDP CALVO GOMEZ Marta
ESP
R16 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 5:4 PTF GUO Yunfei
CHN
R32 Women -67kg
MEX
TAMEZ Victoria 4:16 PTG BARYSHNIKOVA Anastasia
RUS
R32 Women -67kg
TPE
CHUANG CHIA CHIA 13:1 PTG VAN BAAREN Joyce
NED
R32 Women -67kg
ESP
CALVO GOMEZ Marta 5:2 PTF WIET HENIN Magda
FRA
R32 Women -67kg
GER
BACHMANN Rabia 5:6 PTF ELSAWALHY Seham
EGY
R32 Women -67kg
ESP
PIÑEIRO DEVESA Lua 2:11 PTF GUO Yunfei
CHN
R32 Women -67kg
RUS
ZHIVOTKOVA Arina 0:0 RSC NIARE Haby
FRA
R32 Women -67kg
AUS
MARTON Carmen 1:5 PTF SUMIC Marina
CRO
R32 Women -67kg
AZE
AZIZOVA Farida 0:0 RSC ALVARADO Katherine
CRC
R32 Women -67kg
TUR
TATAR Nur 12:4 PTF KRZEMIENIECKA Aleksandra Katarzyna
POL
R32 Women -67kg
KOR
HWANG Kyung Seon 3:2 PTF KLÄY Nina
SUI
R32 Women -67kg
CIV
GBAGBI Ruth 10:4 PTF KRAAYEVELD Ashley
CAN
R32 Women -67kg
KOR
OH Hyeri 4:3 GDP IZADI Shokraneh
IRI
R32 Women -67kg
USA
MCPHERSON Paige 8:13 PTF ANIC Franka
SLO
R32 Women -67kg
SRB
TEPAVAC Ana 0:2 PTF ZHANG Hua
CHN
R32 Women -67kg
TUR
YAMAN Irem 4:6 PTF PAGNOTTA Melissa
CAN
F Women +67kg
TUR
KUS Nafia 12:5 PTF LI Donghua
CHN
SF Women +67kg
TUR
KUS Nafia 4:3 PTF WALKDEN Bianca
GBR
SF Women +67kg
CHN
LI Donghua 9:3 PTF EPANGUE Gwladys
FRA
QF Women +67kg
TUR
KUS Nafia 3:0 PTF GALLOWAY Jackie
USA
QF Women +67kg
RUS
ZHDANOVA Karina 2:9 PTF LI Donghua
CHN
QF Women +67kg
CHN
ZHENG Shuyin 9:10 PTF EPANGUE Gwladys
FRA
QF Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 7:6 PTF KOWALCZUK Aleksandra
POL
R16 Women +67kg
BRA
GALACHO Raphaella 0:0 WDR EPANGUE Gwladys
FRA
R16 Women +67kg
TUR
AYDIN Asena 1:2 PTF GALLOWAY Jackie
USA
R16 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 13:1 PTG LEE In Jong
KOR
R16 Women +67kg
RUS
ZHDANOVA Karina 5:4 PTF KHODABANDEH Akram
IRI
R16 Women +67kg
IRI
KHODABANDEH Akram 1:7 PTF ZHENG Shuyin
CHN
R16 Women +67kg
CHN
LI Donghua 5:1 PTF IVANOVA Olga
RUS
R16 Women +67kg
SRB
MANDIC Milica 4:7 PTF KUS Nafia
TUR
R16 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 2:1 GDP OOGINK Reshmie
NED
R32 Women +67kg
KOR
AN Saebom 2:14 PTG ZHENG Shuyin
CHN
R32 Women +67kg
POL
KOWALCZUK Aleksandra 7:3 PTF BABIC Violeta
SRB
R32 Women +67kg
MEX
ACOSTA Briseida 7:11 PTF ZHDANOVA Karina
RUS
R32 Women +67kg
GER
SCHNEIDER Yanna 2:14 PTF LEE In Jong
KOR
R32 Women +67kg
CHN
LI Donghua 12:8 PTF MELLIER Maeva
FRA
R32 Women +67kg
CRO
RADOS Iva 0:1 GDP AYDIN Asena
TUR
R32 Women +67kg
MEX
ESPINOZA Maria del Rosario 6:1 PTF KONIEVA Maryna
UKR
R32 Women +67kg
CAN
ILIESCO Nathalie 0:3 PTF IVANOVA Olga
RUS
R32 Women +67kg
USA
HAMON Lauren 0:0 SUP GALACHO Raphaella
BRA
R32 Women +67kg
TUR
KUS Nafia 10:5 PTF SIMON ALAMO Rosanna
ESP
R32 Women +67kg
CAN
VOKEY Jasmine 3:10 PTF OOGINK Reshmie
NED
R32 Women +67kg
IRI
KHODABANDEH Akram 6:1 PTF MATIJASEVIC Petra
MKD
R32 Women +67kg
MAR
DISLAM Wiam 1:4 PTF GALLOWAY Jackie
USA
R32 Women +67kg
GBR
WALKDEN Bianca 5:1 PTF KONE Mamina
CIV